Pagina 1 van 1
Grutto
Geplaatst: 06 jun 2020 14:57
door Ron62
1.
2.

Re: Grutto
Geplaatst: 06 jun 2020 16:10
door Ab59
Mooie scherpe serie, mooie actie.

Re: Grutto
Geplaatst: 06 jun 2020 16:14
door Jo
Re: Grutto
Geplaatst: 06 jun 2020 16:43
door bebogard
mooie opnames

Re: Grutto
Geplaatst: 06 jun 2020 17:00
door petervaneekelen
Twee keer dezelfde positie, of-ie aan een touwtje hangt
In de eerste vind ik het licht wat mooier.
Re: Grutto
Geplaatst: 06 jun 2020 17:11
door Hans v Ee
Beide mooie actie foto's. Gr. Hans.
Re: Grutto
Geplaatst: 07 jun 2020 00:25
door fran
Twee mooie actie foto's. De tweede vind ik net even wat mooier door de wat gestrektere vleugel en de open snavel.
Geplaatst: 07 jun 2020 13:10
door BertvanElten
Hoi Ron, 2 mooie opnames....
Gr, Bert
Geplaatst: 07 jun 2020 15:19
door henksteen
Hoi Ron, mooie opnamen zo vlak na elkaar(snelle camera

)
Voor mij de eerste. Is net wat scherper.
Gr.
Henk
Re: Grutto
Geplaatst: 07 jun 2020 17:06
door Ron62
Bedankt voor de fijne reacties.
@Jo, hij riep.....grutto, grutto, grutto!
@Henk en Peter, het lijkt inderdaad alsof de foto's vlak na elkaar gemaakt zijn, maar Peter heeft al gezegd dat het licht anders is en daardoor lijkt de schepte ook anders, in de 1e(later gemaakt) net iets meer licht op het koppie en daardoor wat meer details......er zit 13 minuten tussen de foto's, ik hoop niet dat m'n camera zo traag is in de burstmode want hij moet er 10 per seconde kunnen maken, dan is ie volgens mij kapot.

Ik gebruik de burstmode bijna nooit meer, maar ik ben 2 avonden hier geweest, de 1e keer met Joop en de 2e keer alleen en ik had de camera nu wel op burstmode gezet.
Maar meestal maak ik dan nog gewoon 1 of hooguit 2 foto's per keer, alleen de 1e avond heb ik het knopje even een paar seconden ingedrukt gehouden om het es een keer te testen, want dat had ik met deze camera nog niet gedaan en volgens mij is ie toch niet kapot.
Burstmode doe ik bijna niet meer, omdat het mij teveel uitzoekwerk is.

Geplaatst: 07 jun 2020 17:17
door henksteen
Hoi Ron, een understatement! Ook mijn idee. Niet teveel van hetzelfde.
Alleen vanuit zit naar vlucht positie wel even de buurt gebruiken.
Gr.
Henk
Re: Grutto
Geplaatst: 07 jun 2020 17:36
door Gotchas
Netjes, vooral die tweede met de bek open.
Dat heeft altijd wel mijns voorkeur kweenie waarom

Re: Grutto
Geplaatst: 08 jun 2020 01:23
door Ron62
Wendy ook bedankt, ik vind dat zelf ook wel wat extra's hebben, daarom dit keer 2 foto's geplaatst, bij die andere vind ik het licht ook net wat mooier.
@Henk, soms is burst wel handig ja en ik ben erachter dat ik met deze camera ook makkelijk maar 1 of 2 foto's kan maken als ie in burst staat, met m'n vorige was dat wat minder makkelijk doseerbaar en had je bijna altijd minimaal 2 foto's te pakken en soms ook 3.
