Pagina 1 van 1

~lekker~

Geplaatst: 25 jul 2020 13:41
door ArtenCo
Gisteren weer de challenge gedaan om binnen 30 minuten drie verschillende foto's te maken. Het woord wat ik als uitdaging kreeg was; Lekker.... Heel lastig thema om mee te werken als je maar 30 minuten hebt.
Tijd voor een uitstalling van spullen is er niet, je moet doorwerken. Toch nog drie opnames kunnen maken. Toen ik klaar was met de opdracht, borrelde de ideeën op maar ja..toen was de tijd al om. ;)

1. Afbeelding

2. Afbeelding

3. Afbeelding

Re: ~lekker~

Geplaatst: 26 jul 2020 13:12
door petervaneekelen
Blijft een leuk idee. Bij deze serie zijn de eerste en derde in orde maar wat fantasieloos. De tweede is een goed idee, maar de uitvoering is 'm niet helemaal, ik denk dat een kortere sluitertijd beter had gewerkt. Maar zoals je al aangeeft, je hebt maar een half uurtje - paniek! :D

Geplaatst: 26 jul 2020 14:09
door Frans
Best moeilijk in zo'n korte tijd.
Eten en drinken ligt voor de hand.
Voor lekker lezen, luieren etc. is de tijd denk ik te kort.

Maar nette foto's toch.

Geplaatst: 26 jul 2020 14:44
door ArtenCo
Mee eens dat voeding dan voor de hand ligt bij het thema lekker.

Maar ik had ook nog mijn benen in de zon gefotografeerd! Inderdaad met de gedachten even lekker genieten van....Omdat ik alleen deze benen foto had en de rest voedsel heb ik gekozen voor die drie opnames aangezien die bij elkaar passen.

Zoals ik al schreef nadat de tijd verstreken was zat ik vol ideeën maar op het moment zelf grote paniek!

Geplaatst: 26 jul 2020 16:57
door Henry
Het is je toch maar weer gelukt!
Nummer 1: kruimeltjes en druppeltje op de rand hadden er zeker niet op de foto gestaan als je meer tijd had.
Nummer 2: voor mij de topper uit de serie. Sluitertijd had van mij zelfs iets trager mogen staan.
Nummer 3: geweldig! Deze zou nog geweldiger zijn geweest als je zelf ook zo'n bootje had kunnen maken. Nu heb je een mooie combi weten te maken tussen het boek en de echte materialen, waardoor de kijker ook nog eens goed moet kijken wat nu eigenlijk tot het boek behoort en wat niet. Goed gedaan!