Pagina 1 van 1
Blondje
Geplaatst: 28 aug 2020 17:39
door Ron62
Geplaatst: 28 aug 2020 19:21
door Ronald Jan 70
Ik vind het een leuke foto , maar het is net of op de borst en buik de veren wat mat zijn?
Geplaatst: 28 aug 2020 21:27
door BertvanElten
Hoi Ron, mooi natuurlijke setting, waarin voor mij de groene omgeving beter tot zijn recht komt dan de witte achtergrond (water neem ik aan). Wel echt een blondje ja...
Gr, Bert
Re: Blondje
Geplaatst: 28 aug 2020 22:05
door Fotosmurf
Blondje heb je er fraai op staan, achtergrond(het lichte gedeelte) werkt niet echt mee.
Re: Blondje
Geplaatst: 28 aug 2020 23:51
door Ron62
Thnx.
De lichte achtergrond is inderdaad jammer, het terrein waar ik(en de Buizerd) me op bevindt ligt een meter of 5 hoger dan het daar achterliggende terrein.
Het lichte gedeelte is dus de lucht, met daarvoor, aan de onderkant een hek en daar weer een stuk verder achter een kas, de 2 iets donkerdere gedeelten links en recht van de Buizerd zijn elektriciteitsmasten.
Het was ook een vrij korte ontmoeting, zoals heel vaak met Buizerds het geval is.

Ik zag 'm zitten op dat paaltje, draaide de auto een beetje naar rechts, zodat ik door het open raampje een foto van 'm zou kunnen maken en toen ik stilstond snel een paar foto's gemaakt.
Toen ik probeerde om nog wat dichterbij te komen vloog ie weg en was het dus ook niet mogelijk om vanuit een ander standpunt nog wat foto's te maken, maar het was vanuit de auto zo goed als niet mogelijk geweest om de lichte achtergrond helemaal te vermijden.....dan had ik met een vrachtauto moeten zijn waarschijnlijk, voor een hoger standpunt.
De lichte achtergrond komt ook door het bewolkte weer van gisteren, maar aan de andere kant was ik daar wel weer blij mee, anders heb je weer last van het harde licht.

Re: Blondje
Geplaatst: 29 aug 2020 00:50
door Ab59
Mooi verhaal bij deze foto.

Geplaatst: 29 aug 2020 12:42
door ArtenCo
Een blondje, wat een pracht beest. Zou wel de compositie zo maken dat de donkere vlek rechts uit beeld valt. Die trekt nu onnodig ook wat aandacht.
Re: Blondje
Geplaatst: 06 sep 2020 21:45
door Ron62
Ook nog bedankt.....de donkere vlek is een groepje bomen, voor mij niet storend, maar kan inderdaad voor anderen misschien wel storend zijn.

Re: Blondje
Geplaatst: 06 sep 2020 22:05
door Maarten
Mooie foto Ron!
Lekker veel ruimte rond de vogel.
De donkere vlek leid inderdaad wat af.
Ik zou hem wat wegpoetsen en niet croppen! Croppen zou het totaalbeeld aantasten.