Pagina 1 van 1
Ja , ze bstaan echt!!
Geplaatst: 09 okt 2020 19:56
door Ronald Jan 70
Re: Ja , ze bstaan echt!!
Geplaatst: 09 okt 2020 23:25
door Ron62
Leuke plaat, ze staan er netjes op, met een mooie spiegeling.
Alleen vind ik de wit/grijze waas in de achtergrond wat minder.

Re: Ja , ze bstaan echt!!
Geplaatst: 10 okt 2020 01:58
door Ronald Jan 70
Ik zelf zie die waas niet , hoever heb je hem uitvergroot?
Geplaatst: 10 okt 2020 08:59
door rbwadden
De achtergrond is niet egaal zwart waardoor je de grijze waas ziet. Moeilijk te zien maar ik heb het een beetje uitgelicht als voorbeeld.

Re:
Geplaatst: 10 okt 2020 09:06
door Ronald Jan 70
Het zou fijn zijn als je niet telkens een bericht quote dat er boven staat
Dan heb je de achtergrond uitgelicht dan wordt alles wat je zwart hebt gemaakt lichter of heb ik dat verkeerd?
Geplaatst: 10 okt 2020 09:10
door rbwadden
Ik heb alleen de belichting iets omhoog gedaan waardoor je ziet wat @Ron62 benoemt. Het lijkt alsof je een doek hebt gebruikt? Als je beoogd had om de omgeving volledig zwart te maken dan is dat niet helemaal gelukt want je ziet die waas in je origineel.
Re: Ja , ze bstaan echt!!
Geplaatst: 10 okt 2020 11:10
door Ron62
Ronald Jan 70 schreef:Ik zelf zie die waas niet , hoever heb je hem uitvergroot?
Gewoon naar 1024 x 708 pixels, want groter is de foto niet.
Het heeft misschien met de afstelling van je scherm te maken, als dat te donker staat dan zie je het inderdaad niet....het is ook niet zo dat het heel erg duidelijk te zien is, nu met daglicht in de kamer zie ik het ook al minder, maar ik zie het nog wel op mijn scherm.
Ik hoefde de foto niet op te lichten om het te zien, ik heb de foto ook niet opgeslagen of zo, gewoon bekeken zoals ie hier op Photodrome staat.
Ik zie dit dus op mijn scherm wel, maar ik vraag me af of je het ook zal zien als je de foto af zou laten drukken, dat zou ik niet weten, maar ik denk wel dat je het dan ziet.
Dat is eigenlijk hoe ik meest ook naar foto's kijk......is er van de foto nog een flinke afdruk te maken zonder kwaliteitsverlies en is de foto dan ook nog zoals je 'm op je scherm ziet.
Ik weet inmiddels ook wel dat er wat dat betreft ook bij de verschillende foto afdrukcentrales veel verschil in kleuren en contrast kan zitten, maar ik ga dan wel uit van een goede afdrukcentrale.

Re: Ja , ze bstaan echt!!
Geplaatst: 10 okt 2020 11:19
door Ab59
Mooi gedaan, de waas stoort mij niet erg, ware beter geweest om het te voorkomen.
Mooie spiegeling

Re: Ja , ze bstaan echt!!
Geplaatst: 10 okt 2020 12:18
door Ab59
Geprobeerd de waas weg te krijgen, Layer gemaakt, daarna de blacks en shadows helemaal naar links en met een Brush (masking) het poppetje teruggehaald. Alleen het linker poppetje gedaan zo krijg je een idee, hoe je het kan oplossen.

. Tevens de mogelijkheid om de poppetjes verder aan te passen , als dat nodig is. Je hebt namelijk een mask. Dat kan dan los van de achtergrond.
Geplaatst: 10 okt 2020 15:36
door Ronald Jan 70
Iedereen weer bedankt voor de goede adviezen, moet denk ik toch maar lessen in photo-shop.
Geplaatst: 10 okt 2020 19:28
door rbwadden
Of Lightroom. Ik heb ergens al eens gezegd: koop het boek van
Scott Kelby. Heel makkelijk te lezen en te volgen.
Geplaatst: 11 okt 2020 03:29
door Ronald Jan 70
Het boek heb ik nu gaat veel tijd in zitten .