Pagina 1 van 1

Fun and Dirty

Geplaatst: 24 aug 2009 20:04
door BA
Hallo allen,
Ik ben gisteren op een leuk boerenevenement geweest om te crossen en tussendoor wat foto's te schieten.

Na een tijdje mocht een meisje mee met de man in de buggy. Ze had gezegd dat ze wel vies mocht worden van haar moeder. Dat had ze misschien beter niet kunnen doen, maar het leverde wel unieke plaatjes op: ;)

Eenmaal in de drek ging alles zo snel, dan is het lastig op op de compositie te letten, hope lijk vinden jullie het wat!
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 24 aug 2009 20:08
door Marcel Spijker
:rof
:rof
:rof

Blij dat ik die was niet hoef te draaien :DD

Erg leuk, hier en daar een tikkie te licht en soms mist er nog wat contrast. Maar de fun straalt er vanaf.

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 24 aug 2009 20:33
door Pedro
Ga met Marcel eensmaar wel een leuk gebeuren voor foto's.

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 24 aug 2009 20:36
door BA
bedankt voor de leuke reacties, ze zijn inderdaad wat licht, maar ik wil toch proberen om foto's later niet bij te werken ;) Al kan dat soms zeker een positief effect geven!

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 25 aug 2009 10:42
door momentum60
Camera schoon gehouden ?

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 25 aug 2009 18:19
door BA
Camera schoon gehouden, met 18-200 lens is dat gelukkig goed te doen, en je staat niet in het verlengde van de buggy want daar gaat de meeste modder heen ;)

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 25 aug 2009 18:50
door Frans
Als je je foto's niet wilt nabewerken zou ik er voor kiezen om de instellingen van je alpha 200 te veranderen. Levendiger kleuren en contrast en scherpte wat hoger zetten. De fors blauwe kleurzweem in enkele van je foto's verhelp je daar overigens niet mee.

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 25 aug 2009 19:04
door Tony
vies worden noemen ze dat :wacko wat een blubber :rof
levert je wel een leuke serie op, :up over de kleuren is al genoeg gezegd

Re: Fun and Dirty

Geplaatst: 27 aug 2009 20:29
door BA
Bedankt voor de tips en reacties!

Misschien ligt het dan aan mijn scherm, maar ik zie weinig blauwzweem over de foto's.
Is dit eventueel op te lossen door de witbalans aan te passen?

De foto's hebben inderdaad weinig contrast, maar het is een en al modder dus.
Het is ook een kwestie van smaak en dit soort foto's zie je niet zo heel vaak :up