Pagina 1 van 1

Onder N.A.P.

Geplaatst: 21 okt 2023 22:44
door Ahum
Als er zo'n bok voorbij komt varen beseft je weer eens dat je onder de waterspiegel woont. ;)

Afbeelding

Re: Onder N.A.P.

Geplaatst: 22 okt 2023 08:54
door wilw
ls "documenterend" beeld prima.
Als foto in zijn geheel wat an de drukke kant. Er is m.i. nogal wat afleiding van de vele details

Re: Onder N.A.P.

Geplaatst: 22 okt 2023 09:21
door PetraS
Ik volg Wil.

Geplaatst: 22 okt 2023 10:11
door Fotosmurf
Ik volg ook.

Als het je waard is zou ik in ieder geval de 1e lantaarn een soppie geven.

Geplaatst: 22 okt 2023 12:20
door muggie
Ik ben in een volgzame bui, en sluit daarom aan in de rij. Met AI valt aan de drukte wel wat te doen, maar ik denk dat je eigenlijk beter ergens anders had kunnen staan. Verder op de dijk bijvoorbeeld zodat er meer van de bok en de waterspiegel op de foto had gestaan. Het verschil tussen de hoogte van de zeespiegel en het land was dan waarschijnlijk duidelijker in beeld gekomen.

Re: Onder N.A.P.

Geplaatst: 22 okt 2023 22:23
door Ahum
@-wilw
Bedankt
'Documenterend' is het juiste woord. (er gegevens en bewijzen bij zoeken) dat heb ik geprobeerd hier te laten zien. Ik heb inmiddels grote bewondering gekregen voor al het werk wat dagelijks gedaan wordt aan de zeewering, waar de meeste mensen geen weet van hebben Met een dijk en duinen van ongeveer 12 meter hoog houden we voorlopig droge voeten, maar het gaat niet vanzelf.

@-Fotosmurf
Soppie geven zou kunnen.
Ik vind het te veel werk om alle dakpannen en de stenen van de muur netjes te krijgen.
Ik heb het wel even snel voor mijzelf gedaan en het geeft een ruimtelijker gevoel/zicht.

@-muggie
De drukte zijn hoofdzakelijk toeristen die erbij horen, lekker fietsen tegen de dijk 12 meter omhoog, honderden toeristen per dag.
Een beter standpunt kon ik zo snel niet vinden, en zo'n grote bok poseert nu eenmaal niet en is snel voorbij. Het moment kwam voor mij ook onverwachts en moest dus snel handelen
Als je de mogelijkheden hebt om met Ai het één en ander weg te halen mag je dat van mij doen. Ik heb de mogelijkheid niet. De Bok met water ervoor en de diepte van de huizen is niet mogelijk in een
keer te fotograferen.
Van dit punt verwijdert de scheepvaart zich van de kust.
Ik heb wel een foto van de bok met water op de voorgrond en met volle zon.

Re: Onder N.A.P.

Geplaatst: 22 okt 2023 22:40
door Fotosmurf
:up