Pagina 1 van 1
Twee minuten...
Geplaatst: 01 dec 2024 13:59
door MarcoEOS
... eerder dan
deze foto van Richard heb ik de onderstaande foto genomen. De trein van Richard was toen nog niet gearriveerd ;-)
Het verschil tussen 17mm om mijn (crop) R7 en 14mm op Richard's Z9 is gigantisch
Re: Twee minuten...
Geplaatst: 01 dec 2024 14:10
door Fotosmurf
Ja dat is inderdaad goed te zien zeg, wat een verschil.
Maar ik zie ook wel goed verschil in de bewerking.
Heb jij hem bewust donker gehouden (smaak) of heeft Richard hem erg op gepimpt.
Kan natuurlijk ook zijn dat bij jou net het licht uit ging

Geplaatst: 01 dec 2024 14:47
door RGS
Blijft een bijzondere trap daar
Ik heb inderdaad wel behoorlijk wat meer helderheid en contrast in de foto gezet. Bij jou zou er ook wel wat meer in kunnen denk ik.
Kan natuurlijk ook zijn dat bij jou net het licht uit ging
Hahaha

Re: Twee minuten...
Geplaatst: 01 dec 2024 18:48
door petervaneekelen
Oef ja, wat een verschil inderdaad
Smaken verschillen ook, ik zou voor de helderheid van Richard gaan maar graag gecombineerd met de donkere tonen van Marco

Re: Twee minuten...
Geplaatst: 01 dec 2024 21:14
door Maarten
Prima foto hoor
Duidelijk anders dan die van Richard, maar niet minder.
Als je de beide schuine lijnen onderin precies naar de hoeken laat lopen, heb je naar mijn smaak een sterkere foto. Klein stukkie eraf dus.
Geplaatst: 02 dec 2024 07:18
door Wim
volg maarten.
Geplaatst: 03 dec 2024 09:08
door MarcoEOS
Kijk, leuk om de reacties te zien, zeker omdat we twee "identieke" foto's vergelijken. Ik zal nog eens opnieuw aan de schuifjes zitten, eens zien wat er dan uitkomt ;-)
De onderkant twijfelde ik over, had 'm inderdaad eerst anders aangesneden. Maar vond dat een beetje saai worden, dus had voor deze uitsnede gekozen.