Pagina 1 van 1

Ierland

Geplaatst: 09 sep 2009 20:06
door wilcoflink
Vorig jaar in Ierland geweest en had toen nog een Pentaxje :blush

vond van de hele serie foto's die ik toen maakte deze de beste,
(had toen nog niet zo veel verstand van plaatjes maken :wacko )

laat maar weten wat jullie er van vinden :D

F1: Dit was het begin van de vakantie natuurlijk :proost

Afbeelding

F2: Dit was ons uitzicht :cool

Afbeelding

F3: En dit was de andere kant van ons uitzicht :)

Afbeelding



Greetzz Wilco :)

Re: Ierland

Geplaatst: 09 sep 2009 20:31
door wilw
nr1; zag graag wat meer ruimte aan de bovenkant en de viltjes er helemaal op. Krijg je in een Ierse pub trouwens water?? :D Misschien ook iets rechter zetten (nu vallen ze naar binnen en naar achteren). Was het mogelijk de glazen zo te positioneren zodat in de achtergrond meer van het kroegleven te zien was. was er meteen een goede "relatie" tussen voor en achtergrond. M.a.w.; nu zie alleen 2 glazen, en daar ben ik snel op uitgekeken.
nr2; vind ik qua compo minder, ik blijf zoeken naar het onderwerp van de foto. Misschien wat het muurtje halverwege de wei een mooi kader geweest voor wat spannends wat daar achter ligt. En volgens mij staat ie vreselijk scheef
nr 3 vind ik de beste, boven misschien iets meer ruimte. onder een flink stuk eraf (wat nietszeggend donker muurtje) en wat spelen met contrast en levels voor wat meer "dramatiek"

Re: Ierland

Geplaatst: 09 sep 2009 21:30
door AJL
F1 : niet slecht, let op viltjes en ook glas rechts had ge iets moeten draaien let op de tekst

F2 : die horizon staat hartsikke scheef.