Pagina 1 van 1
Slijkvisser
Geplaatst: 31 okt 2009 01:10
door jumper
Deze heb ik in Cuba gefotografeerd. Niet zozeer om de vogel zelf maar omdat deze iedere dag op de zelfde steen, in een klein vijvertje in het hotel kwam zitten. Altijd 's morgens op het zelfde uur wanneer er honderden mensen voorbij kwamen, op nog geen twee meter, die kwamen voor het morgendmaal. Iedere dag het zeklfde ritueel. Kwam op de steen zitten. Keek in de ondiepe vijver, waar een paar honderde goudvissen in rondzwommen. Vloog een tiental keer in het water maar miste steeds de vissen. Dat was zijn routine van iedere dag. De vissen vluchte zelfs niet meer weg omdat ze wisten dat hij er toch altijd naastzat.
Mijn exif. Het was binnen in het hotel en hij kwam binnen langs een gat bovenaan ,waar niet veel licht door kwam.
1/250 f8 iso800
Jumper BB
Re: Slijkvisser
Geplaatst: 31 okt 2009 09:24
door Henry
Schitterend plaatje, mooi licht van achteren op beestje waardoor hij nog beter los komt van de toch al rustige achtergrond.
De lichte vlek bovenin zou ik nog wel even wegwerken. Misschien de lichte steen ook ietsje donkerder maken.
Re: Slijkvisser
Geplaatst: 31 okt 2009 09:52
door korandoke
een mooie, just die witte vlek eraf dan he
greets
Re: Slijkvisser
Geplaatst: 31 okt 2009 10:01
door Mendel
Mooie vogel, staat parmantig in de compostie, en met de goede scherptediepte op de steen en de vogel steekt hij er goed vanaf. Mooie tropische achtergrond in de onscherpte.
Probeerde nog een goedkeuring voor de witte vlek te kunnen beargumenteren, maar kan hiertoe niet komen. Dus deze inderdaad verwijderen

Re: Slijkvisser
Geplaatst: 31 okt 2009 21:21
door Louise.V
Ja een mooie vogel en mooie comp lekker scherp

en tja die witte vlek zou ik toch maar verwijderen

Re: Slijkvisser
Geplaatst: 31 okt 2009 22:19
door jumper
Ik heb zo goed en zo kwaad mogelijk die vlek verwijderd( resultaat niet voor publicatie geschikt

)maar door het verdwijnen van die witte vlek, was voor mij de rechtvaardiging van het tegenlicht verdwenen en viel er veel van de sfeer weg. Als er iemand op een deftige mannier die vlek kan wegclonen mag hij altijd die foto plaatsen zodat we eens kunnen vergelijken. Croppen vind ik geen optie.
Bedankt in ieder geval voor de tot nu toe gegeven commentaren
Jumper BB
Re: Slijkvisser
Geplaatst: 01 nov 2009 01:06
door jumper
Ik heb er mijn twijfels over. Maar aangezien ik de enigste ben, zal ik toch eens die scheve hersenkronkel laten nakijken
Jumper BB
Mooi bewerking Lena.

Re: Slijkvisser
Geplaatst: 01 nov 2009 10:30
door Jacky
Vogel staat er mooi op en idd de update is beter, zonder die storende witte vlek

Geplaatst: 20 jan 2010 20:57
door Paul Cools
Mooie plaat van deze Groene reiger, erg herkenbare pose.
Goed vastgelegd, de soort zat overigens vorig jaar nog in Nederland.