Pagina 1 van 1

HerfstFoto

Geplaatst: 31 okt 2009 21:34
door limbow
Afbeelding

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 01 nov 2009 19:09
door Maribex
Niemand nog gereageerd? Laat ik het dan maar doen.
Op zich hou ik van tegenlichtfoto's, spannender maar ook moeilijker dan de foto's et het zonnetje in de rug. Hier knalt de zon er echter nogal in, en lijkt een gat te branden in mijn scherm ;-)
Het spel met de schaduwen is fraai. Wellicht een optie om aan de bovenkant te croppen, en vervolgens de foto een iets warmere teint te geven.
Groet,
Martin

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 01 nov 2009 21:16
door Akira
Kan me in het commentaar van Maribex vinden, ook ff lekker trekken aan het contrast kan hier een hoop goed doen!

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 01 nov 2009 21:17
door sho man
nou alles is al weer genoemd ben het met beide eens :D

groet Sieger

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 01 nov 2009 21:29
door momentum60
Daarbij vind ik ook het kader wat storend....
Volg de bovenstaande reacties.

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 01 nov 2009 21:58
door pafeme
ik denk dat wanneer je een ander standpunt had ingenomen, de foto ook wat spannender was geweest. Voor de rest heb ik eigenlijk ook niet veel toe te voegen aan bovenstaande reacties ;)

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 02 nov 2009 20:21
door Julia-V
Ik sluit mij ook aan bij de voorgaande reacties.
Julia.v

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 02 nov 2009 22:49
door Louise.V
Ja ik kan er ook niet veel anders van maken dus ik sluit me ook aan bij vorige leden

Re: HerfstFoto

Geplaatst: 03 nov 2009 00:09
door MissTique
Jammer dat je niet aangeeft of je bezwaar hebt tegen bewerken, er zijn hier veel behulpzame mensen die je foto een boost kunnen geven om je te laten zien wat de mogelijkheden zijn :D