Pagina 1 van 1

Re: Dagje in het bos

Geplaatst: 31 jan 2010 20:28
door peet
De composities doen mij niet zo veel,maar wel lekker met scherptediepte gespeeld zie ik .
Niet slecht voor de eerste keer met je spiegelrefex :up

Groeten Peter :)

Re: Dagje in het bos

Geplaatst: 31 jan 2010 20:49
door momentum60
Ga met Peet mee....
Foto 5 vind ik wel interessant !

Re: Dagje in het bos

Geplaatst: 31 jan 2010 21:43
door korandoke
zoals aangehaald de compo is niet zo maar voor de eerste poging helemaal niet slecht

greets

Re: Dagje in het bos

Geplaatst: 01 feb 2010 08:38
door Frits
Je kunt je camera beter niet in sneeuw omstandigheden uit proberen, dat leidt meestal tot teleurstellingen.
Het vergt namelijk het uiterste :wacko van de fotograaf om de belichting nog goed in te stellen.

Geplaatst: 01 feb 2010 18:51
door polariteit
Ik vind het toch wel een leuke serie hoor, en zo slecht vind ik de compositie nou ook weer niet.

#1 - Heel leuk idee, alleen zou ik de stam iets minder centraal in het midden zetten.

#2 - Heel gaaf deze foto, vooral omdat je ook die lichtbruine krassen ziet lopen. Wel vind ik dat je de scherptediepte iets te snel laat beginnen.

#3 - De leukste foto wat mij betreft. heerlijk hoe fel dat groen afsteekt tegen het bruin. Ook de scherptediepte vind ik hier erg fijn kijken.

#4 - zou ik niet zo snel geplaatst hebben, vind ik beetje te veel hetzelfde idee als nummer 1. komt denk ik doordat je zo duidelijk ziet dat het dezelfde stam is.

#5 - Mooie dieptewerking, wel jammer dat de lucht overbelicht is. Maar hier ontkom je trouwens niet aan denk ik in een bos, heb er zelf helaas ook altijd last van :(

#6 - Leuke compositie, alleen hier heb ik het idee dat de scherpte niet helemaal uit de verf komt. Ik heb het idee dat de tak die links van de stam staat het scherpste is, terwijl ik verwacht dat het ondereinde vna de stam het scherpste is. Hierdoor kijkt de foto niet zo lekker.

#7 - vind ik niks, ben niet zo'n fan van zwart wit

#8 - Ook hier weer mooie kleuren van het mos, alleen de takjes vind ik te druk.

Dat er maar veel foto's mogen komen :p

Geplaatst: 03 feb 2010 00:39
door Akira
Ik vind de detailopnames van met name 1 t/m 4 wel wat hebben, netjes gedaan. De rest doet me niet zoveel. Eigenlijk hoort alleen foto 5 en evt 7 thuis in dit subforum, maargoed ;)