Pagina 1 van 1

vlinders met aangeschafte ringflitser

Geplaatst: 13 feb 2010 18:14
door henry1979
heb een nieuwe ringflitser aangeschaft en ben ff naar vlindertuin geweest wat vinden jullie van resultaat

1#
Afbeelding

2#
Afbeelding

3#
Afbeelding

4#
Afbeelding

Re: vlinders met aangeschafte ringflitser

Geplaatst: 14 feb 2010 08:47
door Mendel
Hoewel egaal en gelijkmatige verlicht met je ringflitser, komen ze toch hard belicht over, met uitzondering van de eerste, waar je naar mijn mening het beste resultaat uit deze serie heb neergezet. Wit heeft goede doortekenig, en vlinder staat er aangenaam in de contrasten op.

Bij tweede komt het licht er hard uit te zien, waardoor kwaliteit me iets tegen staat.

Bij derde en vierde, flits je de omgeving sterk mee, en met de toegenomen scherptediepte mis ik hier het spel van de scherpte die de vlinder vaak doen losmaken.

Re: vlinders met aangeschafte ringflitser

Geplaatst: 14 feb 2010 11:14
door sho man
ik vindt ze al veel mooier dan je vorige serie alleen hier heb je zoals Mendel ook al aangeeft
zoveel scherpte diepte dat het macro gevoel voor mij wegvalt.
probeer je ringflitser niet op automaat te gebruiken maar stel handmatig de flits sterkte in dan heb je veel meer speel ruimte.

groet Sieger

Geplaatst: 14 feb 2010 13:39
door Henry
Ik ben het met mijn voorgangers eens dat je nog wat mag spelen met de hoeveelheid flitslicht.
Ik wijk af van de mening van Mendel op het vlak van "beste foto" :) Voor mij is de tweede een hele mooie, maar trekt hier de rode bloem iets teveel aandacht. Het uit de donkere achtergrond opdoemen van deze goed belichte vlinder spreekt mij heel erg aan.

Re: vlinders met aangeschafte ringflitser

Geplaatst: 20 feb 2010 20:09
door Julia-V
Voor mij is toch ook plaatje een mijn favoriet. :up .
Julia-v

Re: vlinders met aangeschafte ringflitser

Geplaatst: 02 apr 2010 00:41
door Macroshopper
Meer gebruik maken van het omgevingslicht zal de foto al een stuk mooier maken. ;)