Pagina 1 van 1

langs het water

Geplaatst: 10 aug 2008 21:17
door yveske
het sasje van Herentals


1.
Afbeelding

Re: langs het water

Geplaatst: 10 aug 2008 21:36
door Thomas
Ik zou hem even recht zetten. Hij helt nu over naar rechts ;)

Verder zou de foto iets meer contrast mogen hebben. De kleuren iets flets en dat zou met wat meer contrast verholpen worden.

Kadering is deels fijn, en deels minder. De horizon ligt verticaal op een goede plek. De boom prijkt er nog geheel op en dat maakt het plaatje als "compleet". Echter over de horizon gezien vind ik het minder prettig kijken. De boom met het huis pal in het midden bijv.
Wellicht dat een blik meer naar links (meer bos) of recht (meer "industrie) een fijner beeld had opgelverd.

Re: langs het water

Geplaatst: 10 aug 2008 21:38
door scavo
Ik sluit me bij Thomas aan,de foto helt idd iets over naar rechts.
Kadering vind ik mooi maar zou iets minder mogen maar ieder zijn smaak natuurlijk.

Re: langs het water

Geplaatst: 10 aug 2008 21:54
door Gotchas
Kga helemaal met Thomas mee :)

Re: langs het water

Geplaatst: 10 aug 2008 22:42
door Mendel
Recht zetten en iets meer contrast kan ik in meegaan.

Overigens fijne scherpte die veel details laat zien in de huizen en de dam, compositie kan mij echter wel bekoren, de bomenrij links zorgt voor mij dat er balans onstaat.

Re: langs het water

Geplaatst: 15 aug 2008 18:10
door Akira
Kga met mijn voorgangers mee kwa rechtzetten en contrast.

Vind de scherpte mooi, maar ik vind dat er iets te veel te zien is, wat de compositie minder sterk maakt. Met name daar bij / achter het gemaal staan te veel objecten naar mijn smaak.

Re: langs het water

Geplaatst: 15 aug 2008 22:15
door Henry
Ik sluit me bij de reactie van Akira aan. Ietsje te druk door de vele gebouwen in de achtergrond :)