Pagina 1 van 1

Steenlopers (UPDATE)

Geplaatst: 15 mar 2010 09:18
door thijs broekkamp
Op kaapverdie. Vond dit een erg leuk moment. Ik was een stukje het meer in gelopen en zag een stuk of 3 steenlopers lopen op de begroeiing. Paar leuke plaatjes gemaakt maar niet bijzonder. Todat er een grote groep steenlopers aan kwam vliegen en dichtbij landde. Ik ben gelijk gaan liggen en langzaam aan er heen getijgerd. Zo ben ik aardig dichtbij gekomen. Op gegeven moment vlogen ze weg, dit kwam gelukkig niet door mij maar de visarend vloog aardig dichtbij over ons heen.
Afbeelding

Afbeelding

Update: Van velen hoorde ik dat het groene stuk te groot, overheersend was. Hierbij een wat meer naar boven gecropte versie

Afbeelding

Re:

Geplaatst: 15 mar 2010 16:37
door Julia-V
Malu schreef:Aparte foto's, ik had toch liever iets minder groen gezien en iets meer van de steenloper. Misschien nog een stukje van de onderkant afhalen ?
.

Helemaal mee eens.
Groetjes Julia-V

Re: Steenlopers

Geplaatst: 15 mar 2010 16:43
door jappieter
Ik vind de foto's heel leuk en spannend, vooral de eerste. De tweede heeft iets teveel contrast, denk ik. De kleuren zijn mooi warm. De compositie vind ik wat minder. Er kan wel wat meer van de linkerkant af. Ook van de onderkant, maar dat is al gezegd. :)

Jan-Pieter

Re:

Geplaatst: 15 mar 2010 18:35
door Louise.V
Malu schreef:Aparte foto's, ik had toch liever iets minder groen gezien en iets meer van de steenloper. Misschien nog een stukje van de onderkant afhalen ?

Ook helemaal mee eens

Re: Steenlopers

Geplaatst: 15 mar 2010 23:24
door Mendel
Spreken mij beide aan, zijn hele sterke beelden, bijna mininmaal door het verstopte van het onderwerp tussen de sterke gelaalgheid van de onscherpte. Verloop van scherptediepte geeft ook een gevoel van wijdsheid waar deze eenzame vogel in verloren is.

Heel apart, en voor mij aansprekend, zal deze opnames niet snel vergeten :up

Re: Steenlopers

Geplaatst: 16 mar 2010 08:16
door Gotchas
Nette opnames, tweede is iets te contrastrijk.
Net even iets te weinig steenloper voor het mooie aldus mijn mening!

Geplaatst: 16 mar 2010 09:51
door struisvogel
Mijn eerste reactie was dit vind ik niets Maar ik bleef er wel naar kijken en hoe langer ik er naar keek vond ik ze steeds mooier.Mooi verloop van onscherp naar scherp en weer onscherp en fraaie kleuren.

Geplaatst: 16 mar 2010 11:43
door kimeta
aparte foto's.. foto 1 vind ik zelf de mooiste