Pagina 1 van 1

Triangels

Geplaatst: 09 aug 2010 14:34
door polariteit
Afbeelding

exif:
Exposure 0.025 sec (1/40)
Aperture f/9.0
Focal Length 18 mm
ISO Speed 100
Exposure Bias 0 EV

Re: Triangels

Geplaatst: 09 aug 2010 15:42
door wwestendorp
Ik weet het niet. :S

Het lijkt wel dat de masten naar rechts vallen. Dit komt waarschijnlijk dat de hroizon links hoger staat en rechts ook als in de midden.
Het is vooral te zien aan de 2de mast.

Wel leuke compo. :up
Ben benieuwd hoe de fot eruit ziet als deze recht achter de eerste toren gemaakt is (onder het eerste driehoekje door waardoor je dan de nadere torens in de verte ziet?

Geplaatst: 09 aug 2010 17:50
door Akira
Deze vind ik helaas wat minder. Ik vind de mast onprettig afgesneden. Het lijnenspel vind ik ook onvoldoende om de foto te dragen.

Geplaatst: 09 aug 2010 19:05
door polariteit
Dank voor de reacties. Ik ga nog eens kijken naar de horizon, had hem al wat rechter gezet maar blijkbaar is hij nog niet helemaal ok.

de masten staan hier vlakbij, dus ik ga eens terug om recht onder de eerste mast door te fotograferen. is een leuk idee wwestendorp.

Wat betreft het afsnijden aan de bovenkant ben ik het deels eens met akira, vind het zelf niet ideaal. maar daarentegen vond ik de lijnen van de mast wel weer dusdanig krachtig om de foto toch goed genoeg voor plaatsing te vinden.

Re:

Geplaatst: 09 aug 2010 19:34
door martijn1
Akira schreef:Deze vind ik helaas wat minder. Ik vind de mast onprettig afgesneden. Het lijnenspel vind ik ook onvoldoende om de foto te dragen.

ik volg.. :zwaai