Pagina 1 van 1
van vanaaf...
Geplaatst: 20 nov 2010 21:24
door sjinouck
lang geleden, dat er weer es een zonsondergang te zien was...
F1

F2

was ook een mooie test, om te zien waar de vlekken op mijn sensor zaten..
groetjes, Alex!
Re: van vanaaf...
Geplaatst: 20 nov 2010 22:10
door EOSKOP
Blijft altijd mooi de avondluchten
Johan
Re: van vanaaf...
Geplaatst: 21 nov 2010 11:00
door Mendel
Mooie luchten ook hier, aangename kleurschakering die zacht op het netvlies vallen. De eerste is hier sterk mijn favoriet, een mooie dieptewerking langs de palen in het water, die hoe verder je kijkt van vermoeidheid neervallen. Klein detail die toch zo'n grote uitwerking heeft op totaalbeeld.
Geplaatst: 21 nov 2010 11:13
door Akira
Mooie luchten, waarbij plaat 1 de betere compositie heeft, waarbij Mendel al mooi het effect van de paaltjes heeft omschreven. Zou hier nog een klein randje van onderen afhalen zodat de paaltjes meer uit de hoek komen.
De 2e heeft mooiere intensere kleuren / contrast.
Re: van vanaaf...
Geplaatst: 21 nov 2010 11:45
door sjinouck
THX! dit is een van mijn favoriete stekjes, en die paaltjes zijn in de loop der jaren meer en meer omver gevallen..ik laat hier ook vaak mijn hondjes uit, en terwijl zij rondrennen, kan ik altijd eea uitproberen...in F1 heb ik al een stukje van onderen afgehaald, maar er kan idd nog een extra stukje vanaf..
groetjes, alex!
Geplaatst: 21 nov 2010 14:38
door Juul_75
Prachtige foto's weer alex

Re: van vanaaf...
Geplaatst: 21 nov 2010 17:14
door sjinouck
THX!

Re: van vanaaf...
Geplaatst: 21 nov 2010 19:07
door Julia-V
Twee heerlijke sfeervolle plaaten.

Geplaatst: 21 nov 2010 19:26
door Louise.V
Mooie platen
Waarvan ik de eerste de mooiste vind
Net als Akira aangaf zou ik ook bij de eerste van onder een stukje eraf halen