Pagina 1 van 1
maastricht bij avond
Geplaatst: 07 dec 2010 20:01
door struisvogel
Re: maastricht bij avond
Geplaatst: 07 dec 2010 20:09
door Gotchas
Qua helderheid en kleuren vind ik ze beide netjes, maar de reflectie lichtjes in het water maken ze voor mij echt te druk

Re: maastricht bij avond
Geplaatst: 07 dec 2010 20:27
door Mendel
De eerste zou ik rechtzetten op de horizon, met de brug als ijkpunt. Deze heeft voor mij in de opbouw dan de beste balans. Erg mooie maan in de hemel.
Bij de tweede vindt ik de brug erg afgesneden, wat voor mij een gemis is.
Geplaatst: 07 dec 2010 21:53
door Akira
Ben met Gotchas eens: mooie heldere kleuren en belichting is goed. Vind ze wat gek gekaderd. 1 onderin erg krap terwiil ik dan eerder boven een heel stuk had weggelaten, maar ik snap dat je voor de maan bent gegaan. Zeker even recht zetten.
2 met de halve brug vind ik ook jammer.
Re: maastricht bij avond
Geplaatst: 08 dec 2010 00:01
door Maribex
Gotchas schreef:Qua helderheid en kleuren vind ik ze beide netjes, maar de reflectie lichtjes in het water maken ze voor mij echt te druk

Ook mijn mening. En vooral nummer 1 even rechtzetten.
groet,
Martin
Re: maastricht bij avond
Geplaatst: 08 dec 2010 13:59
door sjinouck
drukke reflecties, en de ´sun-star´ van de maan vind ik wat vreemd ogen..
bij een zon kan ik er nog inkomen, maar een maantje mag van mij, bij avondopnames gewoon lekker rond en vol in beeld staan..
nu schreeuwt die maan om alle aandacht, tesamen met de reflecties op het water, en dat geeft geen rustig beeld.
Geplaatst: 08 dec 2010 17:16
door henk van dorp
voor mij ook duidelijk nummer 1 de mooiste, 2 is compo niet fraai, 1 wel recht zetten, mooie kleuren