Pagina 1 van 1

Small World 2

Geplaatst: 02 feb 2011 22:01
door Savatage
Lens Canon 50mm

Afbeelding

Groetjes Ad

Re: Small World 2

Geplaatst: 03 feb 2011 01:11
door pipanda
:rof Grappig heel goed gezien. en ook een goed titel want die is door de mist ook dubbel te interpreteren :upc

Re: Small World 2

Geplaatst: 03 feb 2011 02:04
door momentum60
Mooie bijna ingetogen opname...
Lekker contrast.
Hond is bijna teveel...., of juist niet; tis hoe die bij je overkomt.

Geplaatst: 03 feb 2011 07:11
door dhldhldhl
Erg mooie foto :upc Top werk

Geplaatst: 03 feb 2011 07:17
door Henry
Laag standpunt, mist, hekje.... Mooie foto, lekker sfeertje :up

Geplaatst: 03 feb 2011 07:35
door Gabriella
Goed gezien :) En zoals Pipanda al zegt, dubbel interpreteerbaar. Daar hou ik van. :) Een prettige plaat voor het oog!

Geplaatst: 03 feb 2011 08:50
door Wim
mooi zoals het hek gebruikt als omlijsting van de hond en de personen.
fijne foto om naar te kijken mist maakt de foto af.

Re: Small World 2

Geplaatst: 03 feb 2011 10:01
door Gotchas
Lekker anders weer, leuk hoe het hekwerk een soort frame vormt voor de wandelaars en de hond.
Twijfel om eerlijk te zijn wel een beetje over de hond, had hem denk ik liever in de buurt van de mensen gezien. Omzetting zwart/wit is hier uiteraard uitstekend gekozen en uitgevoerd :up

Re: Small World 2

Geplaatst: 03 feb 2011 10:47
door Savatage
Gotchas schreef:Lekker anders weer, leuk hoe het hekwerk een soort frame vormt voor de wandelaars en de hond.
Twijfel om eerlijk te zijn wel een beetje over de hond, had hem denk ik liever in de buurt van de mensen gezien. Omzetting zwart/wit is hier uiteraard uitstekend gekozen en uitgevoerd :up


Heb even gekeken Wendy waarom in nu deze heb gekozen (want je hebt een goed punt daar) want had er natuurlijk nog een paar meer :) .
Maar bij de andere foto`s loopt de hond voor de mensen in de achtergrond . En dit was de enigste foto waar ze los van elkaar kwamen de personen en de hond . Dus daarom de keuze voor deze plaat .

Re: Small World 2

Geplaatst: 03 feb 2011 10:52
door bebogard
deze smaakt mij wel. mooi sfeerbeeld, versterkt door de mist. :up

Geplaatst: 03 feb 2011 10:54
door Gewoon_Gerard
Mooie foto, moest bij de naam van het topic denken aan Disneyland Resort Paris (It's a small world) of aan Madurodam.

De foto zelf is echter veel verrassender, erg mooi. Zou zelf misschien nog een stukje van de bovenkant afgehaald hebben, dat witte vlak trekt mijn oog om de een of andere reden. Aan de andere kant voegt het wellicht juist wat extra kracht toe aan de mistige omstandigheden waardoor het dubbelzinnige aspect juist beter tot zijn recht komt.

De foto prikkelt in ieder geval de fantasie in combinatie met de topic titel, leuk! :)

Geplaatst: 03 feb 2011 15:54
door kan
Goed moment en sfeervol.
Dacht er even: was het beter als de personen weg liepen... of een uitsnede met vierenland (dus snijden tussen de V en de I) en het linkeldeel verwijderen.
De creativiteit loopt nu uit mijn neus.

De foto boeit en dat is belangrijk.

Geplaatst: 04 feb 2011 09:25
door Savatage
Ik heb even moeten nadenken hoe je de uitsnede nu eigenlijk bedoelde kan . Maar ik begrijp nu wat je bedoeld maar dat is idd ook originele uitsnede .

En dat de personen de mist in lopen i.p.v eruit Yep was beter idd maar ja zijn geen geregisseerde beelden die ik maak . is altijd puur het moment .

Geplaatst: 04 feb 2011 09:52
door Jeftha
weer een mooi plaatje ad,Het omzetten naar zw doe je goed.Het is een plaatje wat mijn aanspreekt,de rust en stilte...Prachtig.
gr jeftha

Re: Small World 2

Geplaatst: 04 feb 2011 10:54
door -Ans-
Hele mooie foto!! :up

Re: Small World 2

Geplaatst: 04 feb 2011 11:53
door fran
Sterke plaat, fijne compositie. :up

Ook een hele goede titel bij de foto, voor verschillende uitleg vatbaar.

Re: Small World 2

Geplaatst: 04 feb 2011 16:16
door Julia-V
Heerlijke plaat ,een genot om naar te kijken.
Hele sterke compo. :)


Gr julia-V

Geplaatst: 04 feb 2011 21:16
door Louise.V
Heel orgineel en supermooi :good2
En Z/W doet het hier uitstekend