Pagina 1 van 1

hekje

Geplaatst: 08 jun 2011 19:02
door bebogard
Vanmiddag gespot.

Afbeelding

Re: hekje

Geplaatst: 08 jun 2011 19:16
door Mendel
Nee deze spreekt mij niet zo aan. Behalve dat de opbouw centraal is, en dat niet bijdraagt aan een sterk beeld, is de belichting wat aan de donkere kant.

Hekje spreekt niet echt :)

Geplaatst: 08 jun 2011 20:24
door Wim
hekje kan de foto niet dragen in deze foto.

Re: hekje

Geplaatst: 08 jun 2011 20:24
door Schaeddy
Sorry kan hier niks mee :(
Ter plekke kwam het mischien beter uit dan op de foto, teveel donkere partijen en lucht onaangenaam door een te veel hoge lichten.

Re: hekje

Geplaatst: 08 jun 2011 22:18
door Peteralexander
Vond het gewoon leuk om even te fotoshoppen dus het is niet zo dat die boom er prachtig op staat...
Afbeelding

Geplaatst: 08 jun 2011 22:40
door IsabelleC
Ik vind ze allebei niet echt de aandacht vasthouden.. 2e foto zijn de kleuren een beetje nep.

Re: hekje

Geplaatst: 08 jun 2011 23:02
door Peteralexander
Tja, wat in mij opkomt is een soort "sprookjes-hek". .. Een geheimzinnig hekje..Een leuk hekje.. Geen strak kantoorpand...In dit geval wilde ik het eruit laten knallen en de bloemen/onkruid moest geen dorre boel worden, het moest leven :)
Noem het abstract.. Bij elk soort foto krijg ik een aparte denkwijze...bij deze, met dank aan de topicstarter, kwam het sprookjesgevoel een beetje op.
Ik heb een hoog resolutie monitor die zelfs op standje lichtbak gezet kan worden. Soms met HDR zijn resultaten wat overdreven maar ondanks dat ik dit snel gedaan heb vind ik het hekje en het groen eromheen op mijn monitor leuk om naar te kijken.

Misschien voel ik wat de fotograaf voelde.. een leuk geheimzinnig hekje... Dat leuke hekje moet eruit springen en heeft een vrolijke vorm... het groen moet dan ook vrolijk zijn :)

Maar voor een echte foto zijn de kleuren inderdaad wat afwijkend.. (al heb ik in de natuur met een beetje mooie lichtval heel wat mooie sprookjesplaatjes gezien, en dat kon..dat was echt :) dus dit kan ook een beetje..

Oja na uploaden van de foto wijkt hij iets af ook nog (grauwer en iets feller) dan dat ik hem feitelijk in fotoshop bedoeld heb. (oja nu zie ik het goed.. waar ik zwarter als contrast had, komt hier grauwdonkergroen)

Re: hekje

Geplaatst: 09 jun 2011 09:48
door bebogard
nee, die 2de foto is m.i. geen verbetering :blush

Geplaatst: 09 jun 2011 16:37
door Serrotone
pssttt... misschien omzetten in Z/W? :P en het hek iets meer belichten. Dan komt het denk ik minder druk over.


Nee sorry, nu ik het zelf heb geprobeerd neem ik het terug. Het hek valt weg in de tinten van de bosjes en er valt nog weinig te toen aan het licht.

Re: hekje

Geplaatst: 10 jun 2011 11:24
door Maribex
Hoewel ik de bewerking tamelijk overdone vindt, komt het hekje (hoofdonderwerp, gelet op de titel?) daarin wel wat duidelijker naar voren.
Lastig deze foto, wat aan de donkere kant, wellicht volgende keer hekje wat prominenter en minder centraal in beeld brengen?

groet,
Martin