Pagina 1 van 1
Grutto in de vlucht + update
Geplaatst: 13 jun 2011 17:39
door Cinemovie
F1

F2

update zo komt ie misschien wat beter uit..

Geplaatst: 13 jun 2011 17:44
door Frans
De vlucht heb je mooi vastgelegd; de lucht is echter niets van over. Daardoor komt het geheel niet erg natuurlijk op me over.
Grt Frans
Re: Grutto in de vlucht
Geplaatst: 13 jun 2011 17:49
door Cor Buitendijk
Misschien de volgende gelegenheid eens wat overbelichten.

Re: Grutto in de vlucht
Geplaatst: 13 jun 2011 18:14
door Cinemovie
Cor Buitendijk schreef:Misschien de volgende gelegenheid eens wat overbelichten.

ja daar dacht ik ook al aan. maar ja had de kids en de vrouw in de auto en we waren wezen wandelen was even opweg naar huis dat ze mooi boven de weg aan het fladderen waren. Wel scherp maar idd wat teveel onderbelicht... Thnx voor de tip..
Re: Grutto in de vlucht
Geplaatst: 13 jun 2011 18:20
door Cor Buitendijk
Ik heb even wat met photoshop gestoeid je kunt deze opnames nog een stuk ophalen.
Re: Grutto in de vlucht
Geplaatst: 13 jun 2011 18:41
door martijn1
scherpte is er wel (is al knap) 9 van de 10 keer moet je aardig pussen voor vogels in de vlucht dus de volgende keer razend snel schakelen (plussen)
komt helemaal goed

Re: Grutto in de vlucht + update
Geplaatst: 13 jun 2011 19:43
door Ron62
Update ziet er al beter uit, veel mooiere kleuren en de vogel staat er idd. op beide foto's netjes en scherp op.

Normaal gesproken moet je idd. plussen bij vogels in de lucht, maar deze vogel is totaal niet onderbelicht volgens mij.....alle details staan er goed op en hij is zeker niet te donker.
Ook wordt de lucht alleen maar lichter als je gaat plussen, dus dat had in dit geval ook niets opgeleverd volgens mij.
Wat ook een nadeel van plussen is is dat je sluitertijd omlaag gaat en je dus meer kans op bewegingsonscherpte hebt.
Nu had je daar bij deze foto's nog wel ruimte voor gehad......sluitertijden zijn snel zat.

Re: Grutto in de vlucht + update
Geplaatst: 13 jun 2011 19:51
door wil53
vind dat licht

e helemaal niet storend