Pagina 1 van 1
schuur en de nieuwe update
Geplaatst: 12 jul 2011 20:38
door bebogard
titel zegt het al

en de update

en de vierkante update n.a.v. commentaar zzzapp

Re: schuur
Geplaatst: 12 jul 2011 21:20
door Mendel
Mooi kleuren en contrasten. Denk dat beeld sterker zou zijn met een standpunt welke de brandnetels zou vermijden. Slechts het graan en denkbeeldige wind daarin die de golvende structuren daar in aan brengt.
Mischien zelfs zoomen tot er slechts vier silo's in kader zijn. Zodat deze krachtiger overkomen...
Re: schuur
Geplaatst: 12 jul 2011 23:50
door bebogard
Mendel schreef:Mooi kleuren en contrasten. Denk dat beeld sterker zou zijn met een standpunt welke de brandnetels zou vermijden. Slechts het graan en denkbeeldige wind daarin die de golvende structuren daar in aan brengt.
Mischien zelfs zoomen tot er slechts vier silo's in kader zijn. Zodat deze krachtiger overkomen...
Bedankt Mendel,
was ook mijn idee, maar ben er nog niet aan toe gekomen. goeie tip. morgen komt er een update.
Re: schuur
Geplaatst: 13 jul 2011 08:58
door pafeme
2de versie vind ik een stuk beter.
Geplaatst: 13 jul 2011 14:11
door Serrotone
Ja, de tweede. Lekker abstract.....
Re: schuur
Geplaatst: 14 jul 2011 09:17
door zzzap
hmmm toen ik deze foto zag dacht ik je zou de schuur er niet helemaal op moeten hebben. Ik zou de onderste laag er wel bij op houden en de foto vierkant maken. Dan heb je 5 silo's in beeld. als je dan de lucht nog een frisse blauwe kleur geeft...vind ik het een stuk fijner plaatje

Heb het zelf even in Lr zitten proberen...