leonie
Geplaatst: 02 jan 2012 12:01

weer eens een poging gedurfd
alle tips en verbeteringen van harte welkom

voor ons allebij iets nieuws, dat zal het zijn..MrsNuke87 schreef:jammer van het plukje haar aan de linker kant is niet helemaal scherp.. en ik vind het model een beejte ongeintereseert overkomen
voor de rest wel oke
heb een enkel moedervlekje weg gepoetst en onder de ogen iets opgelicht, zou het eigenlijk niet weten verders..Inoordhof schreef:Ik vind de ogen er erg mooi uit de omzetting komen!De huid alleen iets minder, die lijkt wat vlekkerig.. Weet niet hoe dat kan.
moet er nog achter komen hoe ik dit goed kan doen, met poetsen wilhet mij niet dus ben ik plaatselijk gaan oplichten..AJL schreef:Tips voor verbetering ?.... :
1) zet hem in kleur
2 die lijnen onder de ogen moet ge weg doen...zien de modellen ook niet graag
het model word ik elke ochtend naast wakker dus kan er nog wel mee oefenen, het z/w kleur verhaal kan ik wel wat mee..nies schreef:Voor mij zit de scherpte heel goed. Door de ogen iets diagonaal te plaatsen, krijg je een extra dynamiek in de foto, wat zeer mooi is. Persoonlijk zou ik hem ook in kleur plaatsen, dan komt de modellering beter over, iets wat de modellen graag wensen. Zw/wit is dan weer de beste benadering voor iemands karakter vast te leggen, en zou ik niet toepassen voor deze opname vanwege haar blik. Verder is dit een mooi model waar je nog veel mee kan doen denk ik.
hadden we het vanmiddag nog over, zijn van die dingen waar ik dan weer niet op let als ik bezig ben..Angel schreef:Nette foto
Een aantal tips zijn al gegeven.
Haar lippen lijken wat droog te zijn, misschien in het vervolg een beetje lippenbalsem?
Nogmaals nette foto!