Pagina 1 van 1

Kwikstaart in Egypte

Geplaatst: 03 feb 2012 15:52
door Ron62
1.
Afbeelding


Update:
Afbeelding


2.
Afbeelding


3.
Afbeelding


4.
Afbeelding

Geplaatst: 03 feb 2012 17:21
door Frans
mooi vogeltje dat er parmantig op staat.
in de achtergrond wat banding te zien voorwl ij de eerste.
bewerkt?

Re: Kwikstaart in Egypte

Geplaatst: 03 feb 2012 17:46
door Gotchas
Kwikstaartje staat er netjes scherp op met fijne laag standpunt.
De achtergrond is wat onrustig, stoeltjes?

Re: Kwikstaart in Egypte

Geplaatst: 03 feb 2012 19:02
door Bas
Erg mooi! Ga wel mee met Gotchas over de achtergrond, is me wat te onrustig, het leid af.

Geplaatst: 03 feb 2012 19:09
door Martinvh
Ondank wat Frans ook aangeeft ga ik voor #1, en vind het toch een erg mooie :up
De achtergrond is in de andere net even te duidelijken in #1 is ie echt mooie weg-geblured. in deze is ie voor mij dan ook niet afleidend,.. ik kan (daar) toch niet zien wat 't is ;)

Geplaatst: 03 feb 2012 21:25
door nikkor
Mooi belicht en goed scherp. :upc

Re: Kwikstaart in Egypte

Geplaatst: 03 feb 2012 23:48
door Ron62
Bedankt voor de reactie's. :)

Tsja, die achtergrond heb je helaas niet altijd voor 't zeggen en is inderdaad jammer, maar ik heb nog meer kwikstaarten vast kunnen leggen daar en op wat andere plaatsen, dus misschien zitten daar betere tussen......ben gewoon bij 't begin van m'n foto's begonnen. ;)
Ik zal er een update bij zetten waar ik de achtergrond wat egaler gemaakt heb.....weet eigenlijk zelf niet of ik 't nou wel een verbetering vind.

@Gotchas, het is inderdaad iig. 1 stoel die je ziet en volgens mij een stapeltje stoelen aan de linkerkant......deze kwam even poseren op een lege tafel toen we buiten aan 't ontbijten waren. :grin2

@Frans, ik wist niet eens wat banding was, dus even aan 't Googlen geweest en toen zag ik 't ook.
Terug gekeken naar de orginelen en daar zag ik 't inderdaad niet, dus de 1e foto opnieuw door Photoshop gehaald en toen zag ik 't verschijnen nadat ik Shadow/Highlights had toegepast.
Zal dan toch al ergens al in de foto gezeten hebben, want ik gebruik Shadow/Highlights wel vaker en dan nergens last van. :dk
De foto's zijn voor de rest ook niet extreem bewerkt en geen andere dingen gedaan dan ik wel vaker doe.......klein beetje croppen[de 4e iets meer, de 2e helemaal niet], Shadow/Highlights, Brighness/Contrast[in deze gevallen juist wat contrast eruit gehaald], ik heb ze zelfs zo goed als niet naverscherpt.
Ook zijn de foto's een heel kelin beetje "recht gezet"[0,5 graden], omdat de tafel denk scheef stond, maar dat was hetgene wat dus opviel. ;)

Re: Kwikstaart in Egypte

Geplaatst: 04 feb 2012 02:05
door tjieken
Foto 2 is knap! :up

Geplaatst: 04 feb 2012 10:20
door Frans
Banding treedt vooral op bij vlakken met een subtiel verloop in kleur/contrast.
Het gradientfilter is er berucht voor.
Zet voor je gaat bewerken de foto om van 8 bits naar 16 bits. Je hebt dan wat meer speelruimte.