Pagina 1 van 1
Het uitzicht van een zwemmende Kikker
Geplaatst: 28 jun 2012 18:50
door Gert64
1
2
3
4
5

Fun zo'n zwarte doos.
Dat ziet er zo uit, het stukje huisvlijt. Met de testtank aka zwembad nog op de achtergrond.

Re: Het uitzicht van een zwemmende Kikker
Geplaatst: 28 jun 2012 19:42
door wilw
te gek, geeft meteen een extra dimensie.
Zal wel zwaar zijn die "kast"
Hoe bedien je de camera?
Geplaatst: 28 jun 2012 19:52
door Gert64
15kg weegt dat ding.
Ik laat het deksel eraf, ik kijk op liveview en een draadontspanner doet de rest.
Geplaatst: 28 jun 2012 20:04
door Heidel
Aahahaha, is een gewone behuizing niet makkelijker Gert..
Wel ontzettend mooi om te zien zo.. tis je goed gelukt
Ik ga voor foto 1 voor het water en de bloemen.. en foto 5 voor de achtergrond en wolken.. samenvoegen en voila ...
Geplaatst: 28 jun 2012 20:10
door Dave
Hier ook 1 en 5 en een DIY oscar
Geplaatst: 28 jun 2012 20:17
door __Erik__
Prachtige serie, kan niet echt kiezen, vind #3 de minste, en inderdaad een oscar voor je kast
(zit je camera vast in die kast?)
Geplaatst: 28 jun 2012 20:45
door Gert64
Een 'gewone' behuizing kost al gauw 800,- Dan ben je gegarandeerd waterdicht tot op 40 meter diepte. Dat is erg diep en ook veel geld. Vooral diep in de portomonnee dus. Als je serieus wilt duiken dan is zo'n behuizing uiteraard wel het eerste waar je aan denkt. Er zijn mensen die ook kunnen maken, al is dat veelal om te filmen.
Middels het statiefaansluiting zit de camera vast aan een boutje wat weer vast zit in een blokje wat op zijn beurt in een rail zit. De camera kan zo in de lengte versteld worden met een schuifbeweging. Handig met zoomen maar ook evt voor gebruik met andere lanzen. Al werkt de groothoek het beste.
Snoeken, Eenden. zwemmers, in het water rennende honden....ik zou het allemaal wel willen

Re: Het uitzicht van een zwemmende Kikker
Geplaatst: 28 jun 2012 23:15
door Annemiek
Dat ziet er echt wel heel gaaf uit Gert.
Foto 2 vind ik de koploper!
Wbt die behuizing... is nog best een uitdaging om mee te nemen in je rubber bootje

Maar petje af voor je creativiteit!
Geplaatst: 29 jun 2012 10:07
door Gert64
Die behuizing duw ik voor me uit als ik te water ga. Mijn auto parkeer ik nog net niet in het water. Vijf meter er vandaan ofzo. Ik leg eerst het huis in het water en na controle op lekkage gaat de camera er in. De boot die al half opgeblazen in de auto ligt wordt verder opgeblazen, ik trek mijn waadpak aan en daar ga ik. Er wonen overigens ook bloedzuigers daar. Ik had er een aan mijn arm, en hij/zij was al lekker bezig. Die heb ik afgeschud. Even later hing er ook een aan mijn hand. Die zat nog niet goed vast. Ik vind ze niet zo leuk. Ik schrok me wezeloos. Het waren de zg medicinale bloedzuigers, dat zijn flinke beesten. Volgende keer t shirt met lange mouwen en handschoenen aan.
Re: Het uitzicht van een zwemmende Kikker
Geplaatst: 29 jun 2012 10:58
door Julia-V
Complimenten Gert voor je foto,s en je creatieve idee.
De derde en vierde daar val ik voor mooi hoor.
