Pagina 1 van 1

In de Biesbosch, vanuit de fluisterboot

Geplaatst: 17 jul 2012 19:18
door Ron62
Jonge Fuut

Afbeelding

Re: In de Biesbosch, vanuit de fluisterboot

Geplaatst: 17 jul 2012 19:26
door Gotchas
Staat er keurig op, lekker laag standpunt en fijne scherpte :upc

Re: In de Biesbosch, vanuit de fluisterboot

Geplaatst: 17 jul 2012 20:00
door Sjan
Mooie scherpe foto Ron.
Hij staat er mooi op. :upc

Re: In de Biesbosch, vanuit de fluisterboot

Geplaatst: 17 jul 2012 20:21
door tjieken
Mooi! :up
Jammer dat ie zo dicht bij het riet zat... (achtergrond zou dan een veel mooiere dof hebben gegeven)

Geplaatst: 17 jul 2012 20:24
door __Erik__
De fuut staat er keurig op, netjes scherp, vind alleen de weerspiegeling wat krap overkomen, je zult waarschijnlijk geen ruimte hebben, verder :up

Re: In de Biesbosch, vanuit de fluisterboot

Geplaatst: 18 jul 2012 23:03
door Ron62
Bedankt mensen! :)

Ik vond 't ook jammer dat ie zo dicht bij 't riet zat, maar kon 't toch niet laten om 'm op de plaat te zetten. :P
Ik heb 't orgineel een heel klein beetje gecropt en ook aan de onderkant heb ik een klein stukje weggehaald, ik had dus nog wel wat meer ruimte gehad, maar vond 't zo mooier, anders had de vogel weer wat hoger in de foto gestaan. ;)

Re: In de Biesbosch, vanuit de fluisterboot

Geplaatst: 18 jul 2012 23:08
door Guppy
Wat een mooi jong fuutje.Mooi om vast te leggen.
Sluit me wel aan bij de reaktie van Tjieken.

Geplaatst: 18 jul 2012 23:29
door Gert64
Je hebt nu eenmaal veel riet in die Biesbosch. ik moet tot mijn schaamte bekken dat ik nog een behoorlijk aantal foto's heb van toen, en nog altijd niet uitgezocht..
ik vin m wel geslaagd en zou denk ik wel kiezen voor wat meer ruimte onder. Dat die vogel dan wat hoger staat vind ik niet zo erg. :)