Pagina 1 van 1
Lanzarote
Geplaatst: 06 aug 2012 23:41
door petervaneekelen
Mijn camera ligt bij de reparatie, dus tijd om het archief(je) eens af te stoffen en de inmiddels opgedane ervaring met LR toe te passen. Deze zijn van afgelopen november. Commentaar is als gebruikelijk welkom!
F1
F2
F3
F4
F5

Geplaatst: 07 aug 2012 09:59
door ArtenCo
Lijkt mij geen straf om daar te zijn. Ik vind de opnames prima.
F 1 komt nog het beste uit de verf, zeker omdat hier de voorgrond een rol speelt en je enig idee krijgt van de diepte.
F3 vind ik het zwarte strand te dominant, zelf zou ik hem croppen waarbij je de rots dan uit de linkerhoek laat komen. Er ontstaat een diagonaal die het beeld mijn inziens sterker maakt.
F4 vind ik het leuk om de verhouding te kunnen zien tussen bergen en de mensen. Standpunt is niet ideaal, het lijkt een beetje uit de hoogte genomen te zijn. Mss had ik gekozen voor een lager standpunt en een andere scherptediepte. Nu zit alles aan elkaar "geplakt."
Ik hoop dat je er iets mee kunt.
Re: Lanzarote
Geplaatst: 07 aug 2012 13:56
door petervaneekelen
ArtenCo schreef:Ik hoop dat je er iets mee kunt.
Keertje terug gaan voor lager standpunt

Zonder gekheid, jazeker kan ik er wat mee, het is altijd leerzaam te horen hoe anderen tegen je foto's aankijken. Dankjewel, dus!
Geplaatst: 07 aug 2012 14:00
door iew
Ik vind F2 wel lekker kijken, vanwege de lucht en de zwerm vogels.