Pagina 1 van 1

Spaceballs

Geplaatst: 23 okt 2012 20:32
door Provorm
Bellenblaas is bij kinderen een geliefd speeltje. Ik denk dat ik dat geen één ouder hoef uit te leggen. Twee van onze kids, 3 en 5, zijn er dol op en met regelmaat liggen dan ook van de bellenblaasbusjes in de tuin. Nu had ik wel eens foto's gezien van zeepbellen, maar mijn vraag was, "kan ik die ook in-flitsen?" Dat moesten we even uitproberen. Ook hier weer op de lucht belicht en deze 1 stopje onderbelicht. Flitser zat gewoon op de camera. Een volgende keer wil ik de flitser in een parapluutje laten flitsen om wat mooiere reflectie van de flitser op de bellen te krijgen.

Ik heb hier handmatig scherp gesteld. Een beetje gegokt wat de afstand was. Maar met een klein diafragma komt dat met gebruik van een groothoek meestal wel goed. Niet door de lens kijken maar los uit de hand klikken. Er zit altijd wel een leuke tussen.

Afbeelding


Helaas ontbreken de Exif's. Kan ook het origineel niet terug vinden :jengel

Groet,

Johan.

Re: Spaceballs

Geplaatst: 23 okt 2012 20:38
door Mendel
Spreekt mij aan, is heel vervreemdend beeld zo die de kijker langer vasthoudt. Krachtige lucht erachter, flitsen op de bellen doet het hier heel goed, met de reflecties gewin je veel diepte en relief in elke bubbel.

Re: Spaceballs

Geplaatst: 23 okt 2012 20:40
door Deva
Ja mooi, het flitsen geeft een gaaf effect en de lucht is prachtig. Ik heb het ook weleens geprobeerd maar die van mij konden linea recta de prullenbak in.

Geplaatst: 23 okt 2012 20:46
door Provorm
Ik heb toch de Exif's gevonden.
24mm
1/250
f/22
iso 100
flits op vol vermogen

Re: Spaceballs

Geplaatst: 23 okt 2012 20:51
door Deva
Even off-topic. Klopt het dat de porfolio-pagina op je site niet klikbaar is?

Geplaatst: 23 okt 2012 21:23
door __Erik__
Dat zijn nog eens fraaie zeepbellen, goed gedaan :up

Re: Spaceballs

Geplaatst: 23 okt 2012 21:41
door Provorm
Deva schreef:Even off-topic. Klopt het dat de porfolio-pagina op je site niet klikbaar is?


Klopt, ik ben er zo slecht in. Moet nog verzinnen hoe ik dat moet doen. Ik heb wel wat in mijn hoofd maar weet nog niet hoe ik dat voor elkaar moet krijgen. :cry2

groet,

johan.

Geplaatst: 23 okt 2012 23:31
door Papa100
Hier hou ik wel van. Lekker experimenteren.
Mooi gedaan.