Pagina 1 van 1
mist en kleur
Geplaatst: 05 jan 2009 14:19
door Anny

Grijze mist.Beetje licht erachter. Ik dacht,ik probeer een beetje contrast.
Toen kwamen de kleuren.
Re: mist en kleur
Geplaatst: 05 jan 2009 15:23
door Marcel Spijker
Nee, deze spreekt mij niet echt aan.
Mijn oog komt elke keer weer terug op dat lelijke bushokje. Verder is er nauwelijks iets interessants te zien. De lucht is het ook net niet. Beetje saai zelfs.
Wat ik wel leuk vindt is de linker onder-hoek met de auto's en bomen in de mist. Misschien een crop als je origineel groot genoeg is?
Re: mist en kleur
Geplaatst: 05 jan 2009 15:32
door Gotchas
Ik ga me helaas aansluiten bij Marcel, ben al een aantal keer langsgeweest maar het beeld kan me niet boeien sorry

Re: mist en kleur
Geplaatst: 05 jan 2009 16:37
door wanka tanka
sorry dit plaatje kan me ook ni echt bekoren
ik denk als je het aan de linkerkant had gemaakt zonder dit bushokje was het wel een leuk plaatje geweest
mvg rohnny
Re: mist en kleur
Geplaatst: 05 jan 2009 20:33
door Akira
Ja en ik vind het dan tocfh wel weer wat hebben. Ik kan niet goed uitleggen wat, maar het wekt bij mij toch een desolaat gevoel op, beetje spookachtig sfeertje zelfs.
Re: mist en kleur
Geplaatst: 05 jan 2009 20:36
door Lianne
Ik vind hem ook wel wat hebben. Ik blijf er naar kijken in elk geval, hij heeft wel wat mystieks/spookachtig. Is dit trouwens een halo om de zon???
Zou alleen wel een klein beetje van de bovenkant afhalen.
Re: mist en kleur
Geplaatst: 06 jan 2009 19:35
door Akira
Ja ik had dat dus ook, mijn aandacht bleef toch gevangen door de foto, ik heb tijdens het typen van mijn reactie nog een keer of 5 teruggescrolt om nog eens te kijken wat ik er nou van vond

Re: mist en kleur
Geplaatst: 06 jan 2009 20:30
door momentum60
Vind hem ook wel boeiend; bushokje is de blikvanger en heeft iets intrigerends in deze setting...
Re: mist en kleur
Geplaatst: 06 jan 2009 21:46
door san
Ja, ik vind deze wel wat hebben. Zeker om de kleurenboog, en ten tweede om dat malle scheve bushokje.