Pagina 1 van 1

IJskou in de Schellingwouderbeek

Geplaatst: 12 mar 2013 12:20
door meanrat
Vlak voor het werk nog even de Schellingwouderbeek in A'noord bezocht. Als perfectionist ben ik niet tevreden. Te kritisch? Of kun jij verbeteringen benoemen in compositie of nabewerking? Benieuwd!

Afbeelding

Canon EOS 5D mk2
Tokina RMC 28mm f2.8
12-03-2013

Re: IJskou in de Schellingwouderbeek

Geplaatst: 12 mar 2013 14:16
door Tony
ik vind hem niet zo prettig kijken door de drukke onscherpe achtergrond, de scherpte ligt meer op het water vooraan in de hoek :blush de kou zie ik er dan ook niet vanaf ;)

misschien je ook eerst even voorstellen in dit topic KLIK

Geplaatst: 12 mar 2013 15:17
door meanrat
Bedankt voor de reacties. Ik heb me voorgesteld inmiddels en wat eigenschappen in mijn profiel gezet. Verder zijn jullie veel kritischer dan op footo.nl. Goed zo!

Had ik die achtergrond niet moeten nemen? Of met 2.8 fotograferen zodat het veel waziger wordt wellicht. Ik had hem nu geloof ik op f4.0 staan. Exif info heb ik niet, omdat het een manuele lens was.

Geplaatst: 12 mar 2013 19:50
door Serrotone
Ik vind hem qua kleur en licht wel goed.

Re: IJskou in de Schellingwouderbeek

Geplaatst: 16 mar 2013 07:06
door Julia-V
Nee deze is het ook niet voor mij. :)

Re: IJskou in de Schellingwouderbeek

Geplaatst: 16 mar 2013 19:57
door meanrat
Julia-V schreef:Nee deze is het ook niet voor mij. :)
Wel lief dat je er bij lacht. Ben het met je eens hoor. Ik heb de raw nog eens geprobeerd te bewerken maar ik kom nergens tot een tevreden resultaat. Gewoonweg te druk. Mijn vermoeden is ook het water dat te scherp is en zodoende een enorm willekeurig patroon toon over bijna heel het scherm.