Pagina 1 van 1

Zwarte Wouw

Geplaatst: 26 aug 2013 00:22
door Ron62
1.
Afbeelding


2.
Afbeelding

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 26 aug 2013 13:09
door EOSKOP
Oogt niet helemaal scherp, ach wat zeg ik het is mij nog niet gelukt zoiets :blush

Johan

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 26 aug 2013 13:11
door Zoekertje
vind beide erg mooi Ron :up
misschien bij de 2e kleiner diafragma zodat er meer scherpte op het veren dek zichtbaar is, maar dat is zoals gewoonlijk een keuze die altijd mogen lijk is.

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 26 aug 2013 20:17
door Ron62
Bedankt Johan en Harry. :)

Beperkte scherpte/diepte is een bewuste keus geweest in verband met de onrustige achtergrond.
In foto 1 zijn de snavel, het oog en een gedeelte van de kop scherp en in foto 2 bijna de gehele kop. ;)

Geplaatst: 26 aug 2013 21:49
door Rob Olivier
Bij beide foto's, maar vooral bij nr.2, vind ik de onscherpte in de voorgrond (schouder) wat storend. De koppen zijn fraai.

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 26 aug 2013 21:53
door Guppy
De eerste vind ik mooi. Blik wordt gelijk getrokken naar kop, snavel en blik. Mooi scherp dat gedeelte. En de achtergrond ook mooi van kleur. :up

De tweede vind ik pers. wat minder. Vind de verhouding van zijn koppie tot de rest wat klein.

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 26 aug 2013 21:53
door Sandra-S
Scherptediepte had groter mogen zijn, het onscherpe deel is nét iets teveel. Maar die kop is supergaaf!

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 26 aug 2013 22:48
door Ron62
Rob, Guppy en Sandra ook bedankt. :)

Misschien gaan we binnenkort wel weer naar Blijdorp[dochter wil wat meer weten over fotografie, dus stelde voor om daar wat te gaan oefenen] en dan zal ik proberen het diafragma wat te knijpen en toch ook een fijne achtergrond te krijgen. ;)

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 27 aug 2013 18:50
door RoquiRocks
Mooie koppen en over de scherpte werd al genoeg gezegd.

Ik had al zo'n vermoeden dat de foto op een show of in de dierentuin genomen was.
Persoonlijk vind ik dat een mindere kwalificatie, omdat voor mij het speuren naar cq. het jagen onderdeel van de vogelfotografie is. Voor mij dus.

Bedankt voor het tonen !

Re: Zwarte Wouw

Geplaatst: 28 aug 2013 22:05
door Ron62
Roquirocks schreef:Ik had al zo'n vermoeden dat de foto op een show of in de dierentuin genomen was.
Persoonlijk vind ik dat een mindere kwalificatie, omdat voor mij het speuren naar cq. het jagen onderdeel van de vogelfotografie is. Voor mij dus.
De sport in een dierentuin is om te proberen foto's te maken waarbij je niet kunt zien dat ze in een dierentuin gemaakt zijn en dat valt soms ook niet mee.
Ik snap wel wat jij bedoelt, maar heel veel dieren/vogels komen hier in de buurt niet voor en om nou elke keer een wereldreis te moeten gaan maken om foto's van bepaalde dieren te maken dat vind mijn portemonnee niet zo fijn. ;)
In een dierentuin foto's maken is ook gewoon leuk als de dieren een beetje mee willen werken. :)