Pagina 1 van 1
mist
Geplaatst: 13 nov 2013 11:02
door Paula Loonen
vanmorgen
F5.6
sl.tijd 1/4000
ISO 200
105mm lens
Geplaatst: 13 nov 2013 12:08
door Henry
Gebouwen vind ik jammer.
Wel een lekker sfeertje

Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 13:50
door pafeme
mooi sfeertje, ook goed vast gelegd. En idd de gebouwen vind ik wel jammer.. Het had iets mistiger moeten zijn

Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 15:51
door Nuelle
Super mooi. Ik vind die gebouwen juist leuk. Ja, natuurlijk zijn ze storend maar aan de andere kant, zo is het daar. Natuur en beton samen en toch een prachtige plaat. Petje af!
Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 18:08
door Mendel
Sfeervol, warme tinten door de lage zon, mist zorgt voor sfeer en weglopen contrasten in de einder geven plaat een mooie gelaagdheid.
Sterke opbouw, en vogels zijn serene blikvanger

Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 19:22
door Tony
een mooie sfeervolle opname

Geplaatst: 13 nov 2013 19:24
door Sennaa
Erg mooie plaat! ik vind de gebouwen ook wel wat hebben.
Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 19:42
door bebogard
natuur en industrie gecombineerd in 1 plaat.

Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 19:54
door wilw
sfeervol met lekker veel lagen
aan de ene kant denk ik jammer van de torens, maar als ik ze wegdenk mis ik ze ook weer .... vreemd
Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 20:38
door Guppy
Mooi sfeertje, fijne zachte kleuren. Gebouwen storen mij helemaal niet, ze staan er nou eenmaal en horen erbij. Wel het gebouw rechts vind ik wat jammer, enkel alleen omdat het zo'n rechte lijn is.

Geplaatst: 13 nov 2013 21:29
door ArtenCo
Mooi, heel mooi Paula. Is deze van vandaag? Ik heb geen mist gezien. Wel een stralende zonsopkomst........(geen camera bij)
De eenden, de struik en de gebouwen links zorgen voor een prachtige gelaagdheid in de opname. Juist dat maakt de foto. Haal je een element weg, is hij mijn inziens minder sterk.
Geplaatst: 13 nov 2013 21:32
door __Erik__
Was hier ook een prachtige bemiste zonsopgang, mooie plaat met een heerlijke sfeer

Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 22:42
door Ron62
Mooie plaat.
De torens links vind ik iets toevoegen, het gebouw rechts en de hoogspanningsmast ernaast niet.

Re: mist
Geplaatst: 13 nov 2013 23:41
door flipjetiel44
mooi sfeertje. Watervogels doen het goed, maar de silo's storen mij ook.

Geplaatst: 14 nov 2013 06:30
door Paula Loonen
Dank voor de reacties.
Dit deel staat vol industrie. Het is totaal niet aantrekkelijk om er een foto van te maken in normale omstandigheden.
Ik was dan ook heel verrast dat het zo sereen en aantrekkelijk kon zijn met al die mist en flarden mist.
De gebouwen weghalen heb ik eerlijk gezegd geen moment overwogen omdat ik het zo anders heb ervaren.
Maar ik heb het wel even geprobeerd na enkele opmerkingen. Dat vond ik echt heel kaal en niet mooi. Vooral de silo's vind ik persoonlijk heel mooi.
De opmerking van Ron over de elektriciteitsmast vind ik wel goed. Die ga ik er in het origineel wel uit halen

Re: mist
Geplaatst: 14 nov 2013 06:34
door Gotchas
Fraaie plaat vooral het lagenpalet is er mooi.
Kan me voorstellen dat het een totaal ander plaatje is als er geen mist is.
Mooie opname!
Re: mist
Geplaatst: 17 nov 2013 11:02
door Julia-V
Dit vind ik heerlijke platen ,voor mij meer dan geslaagd Paula
Je maakt mooie platen complimenten.

Re: mist
Geplaatst: 18 nov 2013 19:43
door nicoz
Mooi zeg, heerlijke sfeer.
Gebouwen mogen er van mij op blijven.
Geplaatst: 18 nov 2013 19:51
door peter reinders
Vind de gebouwen niet storend. Zeer sfeervolle plaat.
Vind wel de watervogels te donker, lijken nu zwarte stippen en doen afbreuk aan de rustgevende sfeer. Ze trekken constant mijn aandacht. Is puur persoonlijk.