Pagina 1 van 1

Overal keken me ze aan.

Geplaatst: 01 mar 2014 21:45
door ytje123
Ik was vanmiddag in een stukje natuurreservaat, wel kunstmatig aangelegd, om te kijken of er nog wat te fotograferen viel. Maar dat viel een beetje tegen maar overal waar ik liep had ik het gevoel dat ik bekeken werd vanuit de struiken.....draaide ik me om was het doodstil en niks bewoog.

In dit Heempark in Heeg staan her en der houtsnijwerken opgesteld tussen de struiken. Bij gebrek aan vogels en andere diertjes dan maar hier wat plaatjes van geschoten. Is dit nu kunst met een grote K? En kan dit in de prullenbak of kunnen jullie mijn fotografiekunst waarderen?

1
Afbeelding
2
Afbeelding
3
Afbeelding
4
Afbeelding
5
Afbeelding
6
Afbeelding

Re: Overal keken me ze aan.

Geplaatst: 02 mar 2014 17:27
door ytje123
Prullenbak dus....

Re: Overal keken me ze aan.

Geplaatst: 02 mar 2014 17:32
door Frans
ytje123 schreef:Prullenbak dus....
Waarom?

Het sprak jou aan. Dat is toch het belangrijkste.

Krijg vaak de indruk dat het fotograferen van kunstobjecten niet veel waardering oogst.

Re: Overal keken me ze aan.

Geplaatst: 02 mar 2014 17:34
door Mendel
Eerste twee spreken mij meeste aan, omdat je als fotograaf niet alleen object registreerde maar door goede toevoeging setting en achtergrond een meerwaarde in het beeld legt met diepte, en opbouw.

De overige missen dat een beetje voor mij :)

Re: Overal keken me ze aan.

Geplaatst: 03 mar 2014 19:09
door mikado
t'is een tijd geleden dat ik op het forum ben geweest (dat heb je soms)
Ik vind de serie geslaagd, mooi scherp, leuke afbeelding :up

Groet Jol

Re: Overal keken me ze aan.

Geplaatst: 16 mar 2014 14:13
door petervaneekelen
Ik vind die laatste wel een beetje obsceen, Ytje :rof

Maar goed, ik zie dat ook altijd in willekeurig welke inktvlek ;)

Re: Overal keken me ze aan.

Geplaatst: 16 mar 2014 14:23
door ytje123
Hahahaha.

Geplaatst: 17 mar 2014 13:54
door Inoordhof
Ik ga met Mendel mee, foto twee vind ik een mooie. Bij het fotograferen van kunstobjecten is het altijd moeilijk om je eigen visie erin te stoppen en ik denk dat het je bij foto twee vooral gelukt is :)