Pagina 1 van 1
New York City Cabs
Geplaatst: 11 mar 2014 09:34
door Marinus
Sluitertijd 1/200
Brandpunt 55mm
ISO 100
Diafragma 5.6
Geen flits
Re: New York City Cabs
Geplaatst: 11 mar 2014 19:15
door Tony
het is er erg druk en dat geef je goed weer

Re: New York City Cabs
Geplaatst: 11 mar 2014 19:19
door wilw
zo heb ik het NY verkeer ook voor ogen
vind wel de taxi in de voorgrond toch wat krap in het kader staan
Geplaatst: 11 mar 2014 20:30
door __Erik__
Jah, daar kan ik wel in volgen, had graag de zijkant van de taxi er ook op gezien, verder leuk

Geplaatst: 11 mar 2014 20:42
door ArtenCo
Moeilijke foto, waar gaat het om, wat wil je zeggen. Dat zijn direct vragen die bij me opkomen. Wanneer het om de taxi's dan zou ik hier meer van hebben opgezet. De hele taxi vanuit een laag standpunt..
Of gaat het om het straatbeeld met daarin de opvallende taxi's van de stad. Dan had ik voor meer straatbeeld gekozen, meer groothoek.
Geplaatst: 11 mar 2014 22:09
door Bas
Nee, deze is het voor mij net niet. Mist een duidelijk onderwerp, compositie is erg druk doordat je erg close op de taxies zit. Met name de voorste, afgesneden taxi is een storend element.

Geplaatst: 11 mar 2014 23:33
door Matglas
Ik volg Bas.
Heb je er ook gefietst Marinus? Zelf ben ik er twee keer geweest, de eerste keer hadden we fietsen gehuurd. Dat was wel leuk! Maar wel uitkijken...
Re: New York City Cabs
Geplaatst: 12 mar 2014 05:54
door Marinus
We hebben er wel gefietst maar voornamelijk in Central Park. Bovenstaande reacties zijn een goede reden om nog maar eens te gaan.

Re: New York City Cabs
Geplaatst: 12 mar 2014 09:02
door Nuelle
Je topic titel zegt wat de foto laat zien. Niet meer en niet minder. Wat begeleidende tekst zou fijn zijn aangezien ik geen idee heb wat je met deze foto hebt willen bereiken. Zo, lijkt het mij meer een snapshot van wat halve yellow cabs.
Re: New York City Cabs
Geplaatst: 12 mar 2014 10:17
door Marinus
Wat ik wou bereiken met deze foto? Het gevoel van dat moment weergeven. En dat was het overweldigend drukke verkeer gevormd door heel veel taxi's.