Pagina 1 van 1
Stenen
Geplaatst: 16 aug 2014 15:15
door Canon-6D
Re: Stenen
Geplaatst: 16 aug 2014 15:34
door Tony
een leuke en aparte binnenkomer
deze foto is te klein graag even groter plaatsen anders moet ik dit sluiten
► Gewenste plaatsingsgrootte foto's is 900 pixels. ► Minimale plaatsingsgrootte foto's is 700 pixels.
dat kun je doen door op bewerk te klikken onder je foto ...
Re: Stenen
Geplaatst: 16 aug 2014 15:50
door Canon-6D
De foto is aangepast, maar waarom moeten deze foto's specifiek aan de maten voldoen?
Groetjes Koen
Geplaatst: 16 aug 2014 15:54
door Henry
Lekker scherp, maar ook een beetje centraal in het beeld. Ook komt de stapel stenen wat donker over, waarschijnlijk omdat je een lichtmeetmethode hebt gebruikt die het hele beeld in de lichtmeting meeneemt.
Re: Stenen
Geplaatst: 16 aug 2014 16:16
door Tony
dit zijn de afmetingen van de foto 401px × 600px dus nog steeds te klein....
► Gewenste plaatsingsgrootte foto's is 900 pixels. ► Minimale plaatsingsgrootte foto's is 700 pixels. aan de langste zijde
anders krijg je een heel groot verschil in geplaatste foto's en lastig dan om te beoordelen .......
Re: Stenen
Geplaatst: 16 aug 2014 16:46
door Nuelle
Leuk idee!!
Het standpunt zo van bovenaf vind ik jammer. Ik denk dat ie sterker is als je hem wat lager had geschoten. Helaas is de foto onscherp zoals ik hem nu op het scherm zie. Maar zoals ik als zei, het idee is wel erg leuk!
Geplaatst: 16 aug 2014 22:30
door Henry
Nu ik hem groter zie, bespeur ik ook want onscherpte op het onderwerp. De onscherpte komt wellicht omdat je de foto niet verscherpt hebt na het verkleinen.