Pagina 1 van 1

herdenking 70 jaar bevrijding

Geplaatst: 12 sep 2014 19:55
door herrias
Toevallig waren we gisteren getuige van de herdenking van het feit dat 70 jaar geleden Thorn bevrijd werd door Belgische militairen.
1 de hele dag demonstraties en voorbereidingen voor HET defilee door de uitgenodigde Belgische militairen
Afbeelding

2 toch net echt
Afbeelding

3 in het piepkleine centrum werd een indrukwekkend defilee gehouden door de Belgische soldaten
Afbeelding

4 en dan als kleine waardering voor het feit dat hij aanwezig was een fles wijn
Afbeelding

5 kleuren goed gekozen bij de achtergrond
Afbeelding

6 o.a. oude voertuigen
Afbeelding

7 en enkele motor-klassiekers
Afbeelding

8 en ter afsluiting genieten van de muziek van Glenn Miller en het optreden van de "Andrew Sisters"
Afbeelding

Re: herdenking 70 jaar bevrijding

Geplaatst: 12 sep 2014 20:14
door Wilbert
Leuke serie waarbij alleen de laatste foto een een beetje buiten de toon valt.

Wilbert

Re: herdenking 70 jaar bevrijding

Geplaatst: 12 sep 2014 20:36
door herrias
Wilbert schreef:Leuke serie waarbij alleen de laatste foto een een beetje buiten de toon valt.

Wilbert
bedankt, maar het was een passende afsluiting van deze feestelijke dag....

Re: herdenking 70 jaar bevrijding

Geplaatst: 12 sep 2014 20:50
door Erik Symoens
Mooie reeks , en het einde, ja dat hoort erbij natuurlijk :good2 :good2

Re: herdenking 70 jaar bevrijding

Geplaatst: 14 sep 2014 14:24
door petervaneekelen
Herrias, ik vraag me bij jouw foto's vaak af of je beeldscherm wel goed is gecalibreerd. Ik vind ze meestal wat te flets. Dat is jammer, omdat bv. F2 een goede foto is. Maar de kleuren en het contrast zijn allemaal wat mat, wat afbreuk doet aan de algemene indruk. Of is dat gewoon jouw persoonlijke smaak? Want daarover valt niet te twisten .. ;)

Geplaatst: 14 sep 2014 15:12
door __Erik__
Ook voor mij een mooie en passende reportage, netjes gedaan, voor mij is alleen #2 en #5 een beetje dubbelop, verder :up

Re: herdenking 70 jaar bevrijding

Geplaatst: 14 sep 2014 15:35
door herrias
petervaneekelen schreef:Herrias, ik vraag me bij jouw foto's vaak af of je beeldscherm wel goed is gecalibreerd.
we zijn veel onderweg en dan moet ik het doen met slecht beeldscherm van laptop. Dus veel gokwerk. Scherm even draaien en kleur en helderheid veranderen. Vertrouw dan maar op kwaliteit fototoestel. Thuis ook alleen laptop met een simpel goedkoop beeldscherm. Geeft in ieder geval constante kleur. Groetjes en bedankt voor de reactie

Re: herdenking 70 jaar bevrijding

Geplaatst: 14 sep 2014 19:56
door Schaeddy
Leuke dag prima in beeld gebracht :super Ben zelf geen liefhebber van scheve platen(#3), maar sommigen vinden het prachtig ;)