Pagina 1 van 1
nog wat van gister
Geplaatst: 14 sep 2014 21:09
door Maurice78
zoals de titel zegt nog wat platen van gister.
echt van alles wat
#1
#2
#3
#4
#5
hopelijk is het wat ?
grt
maurice
Geplaatst: 14 sep 2014 21:15
door __Erik__
Tuurlijk is het wat!
#1 - helemaal goed, super strak beeld, deze wint;
#2 - tja, smaak, net de neus van je schoen er nog op?
#3 - blijf toch naar dat torentje kijken, maar da's niet scherp, wringt te veel;
#4 - vind ik niks, zeker met dat lichte kadertje erin;
#5 - vind ik een betere uitwerking (alleen de onderste helft vind ik lekkerder dan #4, bv);
Ennu, waar is dat tweede gordijn, dan?
Re: nog wat van gister
Geplaatst: 14 sep 2014 23:35
door Schaeddy
Leuke serie

ondanks het onscherpe torentje blijf ik hier naar kijken, gevolgd door foto 5

Re: nog wat van gister
Geplaatst: 15 sep 2014 07:04
door Erik Symoens
Je weet ze wel te nemen hoor....

Geplaatst: 15 sep 2014 07:29
door Henry
Nr 1: geweldig!! Eerst dacht ik dat dit twee foto's waren en dat je lege regel vergeten was te plaatsen, maar na beter kijken, bleek het gewoon 1 foto te zijn. Een prachtig beeld, die de kijker (ik dus) in eerste instantie helemaal op het verkeerde been zet.
Nr 2: ik snap dat je de verleiding niet kon weerstaan, maar voor iemand van jou niveau had ik zo'n plaat eigenlijk niet meer verwacht.
Nr 3: de onscherpte op het torentje vind ik niet zo erg, maar de wolkjes verstoren dit beeld een beetje. Voor mij een beeld die het verdiend om te worden overgemaakt, maar dan met een ander luchtje .
Nr 4: Heeft veel potentie, maar het gebouw moet je dan eerst grondig laten reinigen.
Nr 5: de betere van de trapfoto. Goed gezien, fraai beeld. Ik zou hetbbeeld alleen wat croppen. Rechtsboven de driehoek er vanaf en de vieze vlek links er vanaf. Vervolgens goed kijken wat er overblijft, wat in het restant zit een mooie foto die je dwingt om goed te kijken voor je hem snapt.
