Pagina 1 van 1

Brakende Steenuil

Geplaatst: 24 aug 2015 18:33
door Grobbee
Ben net nieuw hier en wil gelijk een bijdrage leveren waar ik zelf trots op ben en dan met name op het moment.

Het was niet echt de bedoeling maar toevallig ging de jonge Steenuil braken toen ik hem op de foto wilde zetten. Wij hebben een Steenuilen familie op ons erf en de jongen zwerven nog steeds rond. Dat maakt het dus makkelijk om ze te fotograferen maar deze actie is voor ons ook uniek! De foto is met een 7D uit de hand gemaakt op 400mm.

In onderstaande foto zit nog wel wat ruis in maar dat komt mijns inziens omdat dit een uitsnede is en de ISO op 1250 stond.

Afbeelding

Onderstaande foto is op ISO 800 met sluitertijd 1/500 en f/5,6

Afbeelding

Re: Brakende Steenuil

Geplaatst: 24 aug 2015 19:06
door Tony
dat zijn leuke binnenkomers ;) een beetje licht en niet echt scherp, maar wel bijzonder :)

ook leuk om je in dit topic even voor te stellen KLIK en ook even je profiel aanpassen voor iets meer info ;)

Re: Brakende Steenuil

Geplaatst: 24 aug 2015 19:25
door wil53
heel fraai

Geplaatst: 24 aug 2015 19:47
door Rob Olivier
Door het uitvergroten is er veel detail verloren gegaan en extra ruis ontstaan (ook door de hoge ISO) en het licht is ook al genoemd maar het moment is onbetaalbaar! :)

Re: Brakende Steenuil

Geplaatst: 24 aug 2015 20:02
door bobross
Heel mooi moment , hoewel nr. 2 er nu niet echt lekker uitziet :))

Re:

Geplaatst: 24 aug 2015 22:33
door Henry
Rob Olivier schreef:Door het uitvergroten is er veel detail verloren gegaan en extra ruis ontstaan (ook door de hoge ISO) en het licht is ook al genoemd maar het moment is onbetaalbaar! :)
Helemaal mee eens!

Geplaatst: 24 aug 2015 23:35
door __Erik__
Volg ik ook in :)

Geplaatst: 25 aug 2015 10:02
door Paula Loonen
Ik ook.
Het moment is heel mooi, maar jammer van het lichte en de ruis :)

Re: Brakende Steenuil

Geplaatst: 25 aug 2015 14:15
door Jo
Prachtig moment en dat is ook veel waard...... :up :up :up

Re: Brakende Steenuil

Geplaatst: 26 aug 2015 07:41
door Grobbee
Dank voor de reacties! De belichting en ruis had ik zelf ook ingeschat dat het beter kon. Het moment is inderdaad super en ben er heel blij mee.

Geplaatst: 26 aug 2015 08:37
door Frans
Ze zitten bij huis. Dus je kunt nog eens een poging wagen om van het mooie moment ook mooie platen te maken.

Re: Brakende Steenuil

Geplaatst: 31 aug 2015 08:27
door jan62
Volg hier mijn voorganger :)
Gr jan