Pagina 1 van 1
Aalscholvers
Geplaatst: 21 aug 2016 00:43
door Ron62
1.
2.

Re: Aalscholvers
Geplaatst: 21 aug 2016 01:03
door Hans v Ee
Beide mooi!! platen Ron. Gr. Hans.
Geplaatst: 21 aug 2016 10:33
door Rob Olivier
Twee mooie foto's.
Geplaatst: 21 aug 2016 11:23
door fotofons
2 hele mooie Ron

, gr fons
Re: Aalscholvers
Geplaatst: 21 aug 2016 18:41
door Ron62
Dank jullie wel.

Re: Aalscholvers
Geplaatst: 21 aug 2016 21:06
door Fotosmurf
Geen slechte platen Ron maar hebben betere gezien van je.
Scherpte ligt wel goed denk maar persoonlijk vind ik de achtergrond te onrustig, zeker in de 2e.
Re: Aalscholvers
Geplaatst: 22 aug 2016 00:33
door Ron62
Bedankt voor je reactie Joop.
Betere zal vast wel, de omstandigheden zijn natuurlijk niet altijd ideaal en als ik geen mindere foto's meer kan plaatsen dan de beste die ik geplaatst heb dan zal ik er ook niet veel meer hier posten.
Dat de achtergrond wat druk is ben ik wel met je eens, ik had verwacht dat dit met f/3.2 wel wat minder druk zou zijn, maar ik vind de vogels er nog wel voldoende "los" van komen.

Re: Aalscholvers
Geplaatst: 22 aug 2016 00:43
door Fotosmurf
Blijf maar lekker posten Ron het hoeven niet altijd toppers te zijn en zo kom je ook weer eens met je beide beentjes op de grond.

Re: Aalscholvers
Geplaatst: 22 aug 2016 07:13
door SanValaria
Je hebt ze teveel verwent

ik vind met name de 2 echt sterk binnen komen vanwege de pose, heel erg fraai, de plek waar het beest op zit komt ook wat natuurlijker over dan de paal op 1, en ze zijn allebei mooi, maar 2 heeft duidelijk mijn voorkeur
Re: Aalscholvers
Geplaatst: 22 aug 2016 13:33
door bebogard
vind ze allebei top, achtergrond is toch een kwestie van smaak. ik vind het niet storend
Re: Aalscholvers
Geplaatst: 22 aug 2016 15:06
door RoquiRocks
Goede opnames van de aalscholver, Ron.
Fraaie detaillering en belichting en vogel komt in beide gevallen goed los van de achtergrond, die ik echt niet als storend ervaar.
Foto 2 doet mij veel meer dan 1 : een hele fraaie pose met mooi in beeld komende bruine veren zoals je hem bij aalscholvers weinig ziet.
Klein puntje: ik vind het jammer dat de kop zo'n beetje precies in het centrum van het beeld staat.
Re: Aalscholvers
Geplaatst: 22 aug 2016 19:28
door Ron62
Jullie ook bedankt.
SanValaria schreef:Je hebt ze teveel verwent
Ik denk het ook.
RoquiRocks schreef:
Klein puntje: ik vind het jammer dat de kop zo'n beetje precies in het centrum van het beeld staat.
Ik kijk ook niet alleen naar de kop, maar naar de gehele vogel en die zit toch duidelijk meer naar links in de foto.
Gaat vaak ook over voldoende kijkruimte en dat heeft ie allebei de kanten op.....heb het idee dat ie mij in de gaten zit te houden en bij foto's waarbij dieren de fotograaf aankijken als ie er recht voor staat vind ik het soms ook niet eens erg als het onderwerp in het midden zou staan/zitten/lopen/vliegen.
