Pagina 1 van 1
Nog wat plaatjes van de straat
Geplaatst: 07 dec 2016 21:14
door Fotosmurf
Afgelopen zaterdag voor het eerst met mijn camera in de stad rond gelopen.
Brand maar los met jullie adviezen en ongezouten meningen.
1.
2.
3.
4.
5.
Re: Nog wat plaatjes van de straat
Geplaatst: 08 dec 2016 13:34
door petervaneekelen
OK dan:
F1 - snap ik niet, waarom heb je deze foto gemaakt?
F2 en F3 - interessant en fotogeniek onderwerp, waarbij ik me afvraag of je geld in de bus hebt gestopt. Ik vermoed van wel, want bij F2 zit je er vol op. In dat geval zou ik wat meer geregisseerd hebben om de achtergrond beter te krijgen (in F2 bv. het orgel). Als je niets in de bus gestopt hebt moet je het doen met wat je ziet, dat is duidelijk
F4 - Kijk ik het langste naar, goede foto, wel jammer dat lzijn handen niet zichtbaar zijn
F5 - Zie F1
Meestal zeg ik dit soort dingen niet, vnl. omdat ik vermoed dat je het zelf ook ziet. Maar als je er om vraagt dan wel natuurlijk, en hoop ik dat je er wat aan hebt

Re: Nog wat plaatjes van de straat
Geplaatst: 08 dec 2016 21:26
door fran
Voor wat betreft F1 en F5 deel ik de mening van Peter.
F2 is opzich netjes maar heeft geen relatie tot een onderwerp. Dat kan nu van alles zijn, van bedelaar tot collecteur.
F3 Heeft die relatie wel en vind ik dan ook veel leuker.
F4 Hier kan je goed zien wat hij is/doet. Ik vraag me alleen af of je vanaf de andere kant niet een beter plaatje had gehad.
Geplaatst: 08 dec 2016 21:57
door Henry
Ik deel ook de mening over Nrs 1 en 5. Eerlijk gezegd vind ik nr 4 daar ook in thuishoren.
Nr 3 vind ik interessanter dan nr 2. Met name omdat er in nr 3 meer gebeurt. Zo vind ik de interactie met het beeld op de vuilniscontainer en de voorbij lopende vrouw interessant. Daar had misschien nog meer in kunnen zitten.
Re: Nog wat plaatjes van de straat
Geplaatst: 08 dec 2016 21:59
door Fotosmurf
Dank voor het reageren.
1 = mijn vriendin met haar moeder, leek mij wel een plaat voor straat fotografie. Niet dus.
2 had ik wel verwacht en daarom ook 3 erbij gezet. Al moet ik wel zeggen dat de man wel herkend zou hebben aan zijn centenbakkie. Volgens mij lopen alleen de orgeldraaiers hier mee.
4 dan had ik door de tas die er staat meer naar achteren gestaan en dan had ik meer van zijn achterkant op de plaat gehad dan nu. Maar begrijp wel wat je bedoeld Fran.
5 leek mij ook straat fotografie, iemand die iemand fotografeert, beide op de plaat. voor mij nog steeds een twijfelgeval.
Ben weer wat wijzer door jullie mening, dank daarvoor.
Re: Nog wat plaatjes van de straat
Geplaatst: 08 dec 2016 22:10
door Harma
Geen enkele vind ik straat,want er gebeurt niet iets speciaals...
Wel vind ik 2+4 fijne foto's...
Geplaatst: 09 dec 2016 08:30
door Fotosmurf
Dank voor je reactie Harma.