Pagina 1 van 1
drents museum03
Geplaatst: 05 feb 2017 11:51
door Harry
Ik heb nog even naar de serie uit het Drents museum gekeken. Geen foto 's die ik hier nog zou plaatsen. Ik zal er een paar plaatsen die het voor mij niet geworden zijn..Voor mij te blauw, de lampjes hangen niet recht, de compositie zelf was ik wel tevreden over.
Update in het ZW:

1/80 , iso 250 F4,5 Sigma 50mm 1.4
Geplaatst: 05 feb 2017 13:57
door Harry
Update geplaatst in ZW. gr Harry
Geplaatst: 05 feb 2017 18:57
door ixus58
Voor mij is de keuze voor de grijswaarde sterker. dus de update!!
Past voor mij ook beter bij de minimale benadering van de inhoud!
Fijne compositie! Harry
Re: drents museum03
Geplaatst: 05 feb 2017 22:13
door petervaneekelen
Ik zou toch voor de kleurenversie gaan. De lijnen zijn vast nog wel wat rechter te zetten, en de kleur is natuurlijk ook aan te passen. Maar er zit te weinig ruimte boven, en teveel rechts. Niet veel aan te doen, dus ik deel je mening.
Re: drents museum03
Geplaatst: 05 feb 2017 22:14
door Fotosmurf
Ik zou zo graag bij je willen reageren harry maar heb er zo weinig mee dat ik niets zinnigs kan zeggen.

Geplaatst: 06 feb 2017 19:44
door Harry
Bedankt voor het kijken. @ Fotosmurf : leuk dat je ernaar hebt gekeken en een comment gegeven hebt. Gr. Harry
Re: drents museum03
Geplaatst: 12 feb 2017 13:33
door fran
De zwart wit doet het voor mij beter, maar ik zit op het ogenblik in een zwart wit fase en niet zoals Peter in een blauw fase

.
Voor mijn gevoel zou een vierkante uitsnede sterker zijn . Links het eerste lampje eraf en rechts de rest om hem vierkant te maken.
Geplaatst: 12 feb 2017 13:45
door Harry
Dank je wel Fran, ook voor het uitgebreid bekijken en reageren op de serie. Ik ga een vierkante variant proberen. gr Harry