Pagina 1 van 1

Tails of Life Photography

Geplaatst: 14 apr 2017 22:41
door Valerietje82
Hoi iedereen

Een bescheiden website-tje gemaakt en ben best wel trots op mijn naamspeling.
Ik merk al veel evolutie in vergelijking met vorig jaar dankzij het vele oefenen, maar moet ook nog veel leren, als je de foto's van de profs ziet. Mijn droom is ooit op zelfstandige basis hiermee te kunnen bezig zijn, in de verre toekomst :foto

Wat vinden jullie van mijn website en mijn naam?

https://tails-of-life.jimdo.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Groetjes
Valerie

Geplaatst: 14 apr 2017 22:51
door Matthijs
De layout ziet er goed uit! :up
Lettertype leest voor mij niet zo heel prettig.

Je hebt heel veel mooie foto's, maar iets teveel om allemaal op 1 website te zetten. Ik zou er de beste uit pikken en op je website plaatsen.

Geplaatst: 14 apr 2017 22:52
door Matthijs
Overigens moet er ook een linkje naar PD staan op je website om hier te plaatsen.

Geplaatst: 14 apr 2017 22:53
door Valerietje82
Hartelijk bedankt voor je reactie!
Het lijkt me idd geen slecht idee om de beste foto's eruit te pikken :-)
Het lettertype kan ik mss aanpassen...

Re:

Geplaatst: 14 apr 2017 22:54
door Valerietje82
Matthijs schreef:Overigens moet er ook een linkje naar PD staan op je website om hier te plaatsen.
Ah oei, dit wist ik niet. Ik kijk na om dit te doen!

Geplaatst: 14 apr 2017 22:54
door Matthijs
:up

Geplaatst: 14 apr 2017 23:01
door Valerietje82
Link staat erop ;-)

Re: Tails of Life Photography

Geplaatst: 15 apr 2017 10:37
door Ron62
Ziet er goed uit hoor, ook de meeste van je foto's. :upc

Zoals Matthijs al aangaf staan er wel erg veel foto's op 1 pagina, misschien nog wat meer onder verdelen, of met van die kleine plaatjes die je aan kunt klikken waarna je de grote foto te zien krijgt en dat je dan door op die grote foto te klikken naar de volgende foto gaat. :dk

Zoals je misschien wel hoort heb ik er ook niet heel veel verstand van, ik heb zelf dan ook nog steeds geen website....wordt misschien ook wel een keer tijd, maar heb weinig verstand van zulk soort dingen. :blush ;)

Geplaatst: 15 apr 2017 11:17
door Valerietje82
Dank je! Probleem is dat jimdo werkt met sjablonen, dus sommige dingen kun je echt niet aanpassen. Heb reeds enkele foto's verwijderd.
Het gaat ook niet enkel om hondenfotografie, maar ook menselijke portretten. Vandaar de woordspeling 'tails of life' die je ook wel als 'tales of life' kunt beschouwen ;-)

Geplaatst: 15 apr 2017 11:25
door Matthijs
Ik heb mijn website ook met Jimdo(Pro) gemaakt en had mijn foto's in het verleden ook allemaal onder elkaar staan. Nu heb ik een galerij gemaakt waarin mijn beste foto's staan, je kunt op de foto klikken om hem op groter formaat te bekijken. Je hoeft dan niet zo ver te scrollen om alle foto's te zien.

Re: Tails of Life Photography

Geplaatst: 15 apr 2017 19:51
door wilw
Bij mij op de telefoon staan in de rubriek "over mezelf" de regels tekst gedeeltelijk over elkaar.

Geplaatst: 15 apr 2017 20:06
door Henry
Op de computer ziet je website er veel beter uit dan op de telefoon.

Re: Tails of Life Photography

Geplaatst: 15 apr 2017 20:10
door AJL
Al heel knap.....veel toffe foto's bij :upc

Geplaatst: 15 apr 2017 20:41
door Valerietje82
Dank u wel!