Pagina 1 van 1

Zoetermeer retry

Geplaatst: 15 apr 2017 12:32
door JeeGee
Misschien dat deze wat meer in de smaak valt dan mijn vorige panorama van deze brug ( forum/viewtopic.php?f=7&t=89131" onclick="window.open(this.href);return false; ). Deze is gemaakt mijn mijn 14 mm lens.

Afbeelding

Re: Zoetermeer retry

Geplaatst: 15 apr 2017 14:08
door Erik Symoens
Kijk.....deze vind ik stukken beter.....mooie dieptewerking in de opname plus dat de verschillende soorten kiezel(grind) een mooie vlakverdeling maken.....Lucht is fraai!!! :up :up

Geplaatst: 15 apr 2017 14:49
door Henry
Fraai gebruik gemaakt van het groothoekeffect. :up

Geplaatst: 15 apr 2017 15:44
door Frans
Soms is het zoeken naar compositie. De plek is zeker de moeite waard en de foto in mijn ogen geslaagd.

Geplaatst: 15 apr 2017 15:50
door Harry
Ik vind hem ook veel beter. Goed dat je het nog een keer hebt gedaan. De lijnen zijn prima gezien, de kleuren een mooie aanvulling. Gr. Harry

Re: Zoetermeer retry

Geplaatst: 15 apr 2017 15:57
door Ron62
Deze is voor mij ook beter. :up

Ik vraag me af(ben geen landschaps- of architectuur-fotograaf), maar zou je met een iets hoger standpunt niet iets meer diepte hebben gekregen, omdat er dan meer van het pad te zien zou zijn? :dk

Ik bedoel dus een iets hoger standpunt en niet net zo hoog als bij je andere foto, de lantaarnpalen moeten niet aangesneden worden.

Geplaatst: 15 apr 2017 16:06
door janjan33
Deze is spannender. Lager bij de grond, meer naar het midden van de weg en de grijze lijn naar de hoek van de foto. Boven wat meer ruimte. Het zit soms in kleine zaken. En soms moet je nog een keer terug om er meer uit te halen.

Re: Zoetermeer retry

Geplaatst: 15 apr 2017 16:06
door Fotosmurf
Ik vind hem heel fraai. :up

Re: Zoetermeer retry

Geplaatst: 15 apr 2017 16:25
door Maarten
Inderdaad, heel fraai zo! :up

Geplaatst: 16 apr 2017 10:37
door Matthijs
Geef mij toch maar de eerste, deze is mij té laag (daardoor een onscherpe voorgrond wat ik hier storend vind).
Je bewerking kan mij wel smaken! :up