Pagina 1 van 1

Korenbout met de Helios 44-2.....

Geplaatst: 30 apr 2017 17:34
door Roger te Wierike
Bij wijze van experiment eens een Helios 44-2 gekocht op marktplaats. Het ging mij daar vooral om de goede verhalen over bokeh en achtergronden. Ik ben zeer verrast :shock
Deze zijn geschoten als eerste testfoto's op F2 en op 50cm afstand van de libel, als ik de lens iets knijp zal ik er meer scherpte uit kunnen halen. Maar die achtergronden en het bokeh :shock :shock :shock


Afbeelding

Afbeelding

Geplaatst: 30 apr 2017 19:17
door Rob Olivier
Ik ben toch niet zo enthousiast. Misschien dat na oefening hier meer uit te halen is maar ik vind je serie met de 105mm stukken beter.

Re: Korenbout met de Helios 44-2.....

Geplaatst: 30 apr 2017 19:18
door Peterr
ben het eens met Rob, de vorige waren beter :)

Geplaatst: 01 mei 2017 13:48
door Matthijs
Nog wat oefenen en dan kun je er hele goede resultaten mee halen! De bokeh is wel mooi, maar er valt (volgens mij) meer uit te halen.
Ik heb er ook ééntje gekocht, maar ben er nog niet aan toe gekomen om hem te testen. :)

Re:

Geplaatst: 03 mei 2017 23:20
door Roger te Wierike
Matthijs schreef:Nog wat oefenen en dan kun je er hele goede resultaten mee halen! De bokeh is wel mooi, maar er valt (volgens mij) meer uit te halen.
Ik heb er ook ééntje gekocht, maar ben er nog niet aan toe gekomen om hem te testen. :)
Ik ben druk aan het oefenen ermee, super lensje :foto