Pagina 1 van 1
Hoehoe!
Geplaatst: 30 aug 2017 19:02
door CoonArt
Oehoe

Re: Hoehoe!
Geplaatst: 30 aug 2017 19:05
door Mendel
Staat er mooi scherp op. Chique kleuren. Met spel scherptediepte heb je fijn het gaaswerk weten te verzachten

Re: Hoehoe!
Geplaatst: 30 aug 2017 19:32
door CoonArt
Mendel schreef:Staat er mooi scherp op. Chique kleuren. Met spel scherptediepte heb je fijn het gaaswerk weten te verzachten

Bedankt, niet te geloven wat die vogels al niet met hun nek kunnen, niet? Nu kijkt hij wel tegen zijn rug aan, ze hebben echt ogen in hun rug! Alleen wilde hij in eerste instantie niet naar de camera kijken. Dus één tikje tegen het gaas was duidelijk voldoende om deze foto te maken want net 1 nanoseconde later keek hij weer naar voren. (dus kop weer omgedraaid in de goede richting.)
Re: Hoehoe!
Geplaatst: 30 aug 2017 19:50
door Fotosmurf
Grappig beeld en scherpte ziet er goed uit.
Jammer van het gaas.
Re: Hoehoe!
Geplaatst: 02 sep 2017 12:17
door RoquiRocks
Ik vond het al een vreemd beeld van deze uil dus het was goed dat je aangeeft dat hij helemaal achterom kijkt.
Foto's van dieren in een kooi zijn heel moeilijk echt mooi te maken. Dat zie ik hier ook : het gaas in de achtergrond stoort mij en laat onverbiddelijk zien dat je de vogel gepoogd hebt rechtop te zetten.
Helaas meen ik ook te constateren dat de scherpte op de kop matig is wat niet vreemd is gezien jouw verhaal over de duur van het draaien van de kop.