Pagina 1 van 1

Transparency

Geplaatst: 29 mei 2009 21:44
door Lianne
Dit beeld is speciaal gemaakt ter gelegenheid van het Tsjechische voorzitterschap van de EU. Vincent en ik kwamen het afgelopen week tegen in Praag. Het beeld bevat letters en/of symbolen uit verschillende talen en culturen. Je ziet o.a tekens uit het Latijns, Hebreeuws, Arabisch, Russisch, Hindoestaans, Grieks, Chinees en Japanees.

Ik heb eigenlijk bewust gekozen voor een z/w omzetting. Het was die dag erg grauw en de foto's ogen imo beter in z/w. Dus kom maar op met alle reacties :D

EXIF: F14 - iso 200 - sluitertijd 1/100 - 105mm (geldt voor alle foto's)

1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

3.
Afbeelding

4.
Afbeelding

5.
Afbeelding

Re: Transparency

Geplaatst: 29 mei 2009 22:12
door jo-an
Ik vind de serie zeker wel wat hebben. Doen het in z/w erg goed :up
Voorkeur gaat uit naar foto 5.........deze vind ik qua compo het sterkst.

Re: Transparency

Geplaatst: 29 mei 2009 22:28
door Mendel
Inderdaad de laatste de meest geslaagde uit deze reeks, voornaamste reden hiervoor is dat de tekens hier het meest duidelijk zijn, en aandacht vasthouden.

Mischien tikje meer contrast?

Lijnenspel 1 en 3 overigens het sterkst voor mij, maar de symbolen komen hier niet zo tot hun recht dus.

Re: Transparency

Geplaatst: 29 mei 2009 22:57
door Vioto
het was sowieso z/w op die dag :P
maar je hebt er leuke foto's van kunnen maken. ik zag het er niet in iedergeval

Re: Transparency

Geplaatst: 30 mei 2009 04:50
door Niels
Mooi en gek abstract beeld, crea neergezet, alleen als serie is het denk ik to much, 1 is goed ik denk dan aan foto 3 vind ik de mooiste!

Re: Transparency

Geplaatst: 30 mei 2009 07:02
door Henry
De eerste 4 vind ik veel te druk. Letters en cijfers die door elkaar lopen zorgen drukte en maken de foto's onrustig.
In nr 5 vind ik wel de rust die dit tot een mooie foto maakt. De kleuren zijn nog wel een beetje flets.