Afgelopen weekend, met de voorspelling nachtvorst en mist, er toch zaterdag maar op tijd op uit gegaan en gelukkig weer niet voor niets. Fijn als je een plekje hebt waar je zo heen kunt rijden en je weet wat je ongeveer kunt verwachten.
Nr 4 vind ik prachtig, de rest wat minder prachtig.
Fantastische kleuren, mooi landschap.
Het spoor in nrs 3 en 5 vind ik jammer.
Nrs 1 en 2 zijn mooi, maar vergeleken bij nr 4 spreekt me de aanwezigheid van de paarden in de voorgrond toch meer aan. Het gebouw met grafitti vind ik in nrs 1 en 2 ook niet veel waarde toevoegen.
Mooie reeks weer. Ik snap de voorkeur voor F4 qua kleur en contrast, maar zelf vind ik zowel paarden als eenden daar teveel klonteren. Daarom F6 voor mij
@Fotosmurf Tja die wekker verwens ik ook weleens maar als je dan hier staat en dit ziet.. heb ik het er wel voor over
@Harma Ik kan me voorstellen dat je het af en toe mist al zou ik best met jou willen ruilen en weer terug naar Toscane willen!