Nog een aantal opnames van afgelopen donderdag waar ik wel aardig tevreden over ben. Aangezien er hier veel velden liggen tussen schuren en gebouwen is het moeilijk om deze er niet op te krijgen..
De foto's zonder schuren of gebouwen vind ik eerlijk gezegd saaier dan die met schuren of gebouwen op de foto.
Het luchtje in de eerste 2 vind ik ook mooier dan in de overige foto's.
Leuk hoor al die verschillende reacties en voorkeuren, zelf switch ik ook steeds hoor tussen de een en de andere foto. Ben blij dat er toch nog "bruikbare" tussen zaten want ik heb gemerkt dat 'even snel een uurtje voor het werk' mij niet de rust geeft die ik nodig heb om geconcentreerd te fotograferen. Zo stond de iso nog hoog en besefte ik thuis bijvoorbeeld dat ik geen close-up foto's van de rijp op de tulpen had gemaakt... Iets met haastige spoed..
Dennis, Peter, Filip, Xafke, Frans en Geert ook weer bedankt voor jullie reacties! Foto 3 vond ik ook wel goed tot z'n recht komen zeker door de mist, al was het even zoeken naar een goede lichtbalans tussen voorgrond en felle lucht.