Make-up doet vermoeden dat hier kinderarbeid aan te pas is gekomen.
Leuk portret, lekker apart.
Ik las trouwens eerder iets over een leading eye compositie. Die zou hier ook kunnen worden toegepast.
Nee, je hebt gelijk hoor. Strikt genomen moet het leidende oog horizontaal centraal staan en bij voorkeur vertikaal ook nog eens op de gulden snede.
Het zo dat kunstschilders en tekenaars dit doen.
Zo zal uw oog direct dat oog als ingang nemen tot de foto en zo verder de foto verkennen.
Maar zoals alle regeltjes in de fotografie is dit rekbaar en aangevend. Hier heb ik de gulden regel niet gerespecteerd omdat dit naar gevoel niet lekker zat.
Veel ga je er niet van vinden Henry merk ik zelf.
Hier wel bij punt 7 bespreken ze dit maar dan ook verticaal centraal https://digital-photography-school.com/ ... otography/" onclick="window.open(this.href);return false;
Echter moet je er eens op letten als je tekeningen of schilderwerken ziet waar ze dat wel toepassen.
De MU is een persoonlijke smaak en helaas niet zo mijn smaak. De foto is goed genomen en de belichting ziet er goed uit.
Omdat de belichting vrij egaal is zou ik overwegen om de schaduwvlek op haar arm en onder het schouderbandje aan te passen.