Dank jullie wel voor de fijne reacties.
Het was inderdaad een lucky shot, ik heb het vliegje pas gezien toen ik thuis op de pc de foto's bekeek.
Ook deze is weer gemaakt d.m.v. het klapschermpje en de camera zo laag mogelijk boven het water houden en dan kan ik net aan een beetje de compo bepalen(als ze niet te hard zwemmen) en de belichting een beetje zien, maar voor de rest is het erg lastig en soms zelfs een beetje gokken.
Het vliegje(of Mugje) vliegt niet net zo ver van m'n lens af als de Kuifeend en ik gebruik best wel een redelijk groot diafragma(F/6.3), omdat het vaak al niet zo licht meer is en ik de ISO toch zo laag mogelijk probeer te houden, was hier ISO-2500.
Met 600mm krijg je dan een vrij beperkte scherpte diepte en daardoor ook weer een rustige achtergrond....elk nadeel heeft z'n voordeel.
