Laatste keer dat ik zo'n foto maakte kreeg ik ruzie met omstanders die vonden dat ik dat niet mocht doen. Ik zeg: toch doen, levert een tot nadenken stemmend beeld op (esthetisch nog dik voor elkaar ook).
Dank voor de reacties.
Triest beeld inderdaad. Dit was in Brussel. Opvallende veel zwervers maakten van dit "royal blauwe" fleece dekentje gebruik. Blijkbaar wordt dat ergens verstrekt.
Mooie foto van een zeer trieste situatie in Brussel (is natuurlijk ook in andere grootsteden het geval).
Connotatie tussen ROYAL blue van het deken en het ROYAL kroontje op het gebouw benadrukt nogmaals de tegenstelling tussen rijk en arm.
Gelukkig zijn er nog "non profit" organisaties die zich bekommeren voor o.a. deze daklozen. Het is Samusocial in Brussel die dan ook de ROYAL blue dekentjes ter beschikking stelt.
Even wat info uit België, maar het is een blijft een heel mooie en "pakkende" opname !